Sędziowie SO w Warszawie: Wyrażamy zdecydowaną dezaprobatę co do decyzji ministra sprawiedliwości, jej stylu oraz formy

20.09.2017, 16:50; Aktualizacja: 20.09.2017, 18:43
Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobroźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Zdecydowaną dezaprobatę wobec decyzji ministra sprawiedliwości odwołującej troje wiceprezesów Sądu Okręgowego w Warszawie wyraziło w środę zgromadzenie sędziów z okręgu tego sądu. Sędziowie zdecydowali też o niegłosowaniu ws. opinii dotyczącej powołania nowej prezes SO.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • Nienawistnik(2017-09-20 17:30) Zgłoś naruszenie 3219

    Nie jestem zwolennikiem "dobrej zmiany " Ale to co wyprawiali i wyprawiająt zw. sędziowie SO w W-wie to karygodne. Ich wyroki to powielanie prokuratorskich ochłapów niszcząc ludzi. Może to dziwne bo pro"dyktatury" też nienawidzę ale na tapecie jest ten temat. Ich koledzy ziobrole powinni ich smuć wyprowadzić na ciupaga na 3m żeby nie mataczyli pozbierać im majatki to wtedy poczują jak się żyje w realu

    Odpowiedz
  • realista(2017-09-20 17:50) Zgłoś naruszenie 1926

    Liczą się stołki i stołeczki , ale nie człowiek. Prawo w Polsce już nie istnieje. Jest jak guma ,którą się naciąga aby nie narazić się władzy. Odmowa głosowania w sprawie wybory Prezes ,to akt tchórzostwa sędziów, a to co zrobiła I Prezes SN to negacja społeczeństwa obywatelskiego!. Sędziowie powstańcie z kolan, największą wartością jest człowiek i tylko człowiek a nie jakiś Ziobro czy PIS........................

    Odpowiedz
  • Wiola(2017-09-20 18:40) Zgłoś naruszenie 5049

    My - Podatnicy - wyrażamy zdecydowaną dezaprobatę w stosunku do tych sędziów - żyjących z naszych podatków. Zachęcamy tych sędziów by zmienili zawód - na ich miejsce jest dziesiątki chętnych prawników, świetnie wyszkolonych

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • rawnik(2017-09-20 20:30) Zgłoś naruszenie 166

    Odmowa gry wedle warunków wroga jest posunięciem rozważnym. Nie ma procedury votum zaufania do Prezesa Sądu. A zarówno wyrażenie aprobaty dla kandydatki, jak i jej braku, byłoby użyte jako pałka do okładania Sądów. Samo głosowanie byłoby też drogą do skłócenia i podziału środowiska. Więc Sędziowie powiedzieli, co myślą o postępowaniu ministra. Ale nie skopali swej koleżanki.

    Odpowiedz
  • Brawo Ziobro(2017-09-20 20:44) Zgłoś naruszenie 2723

    a możecie sobie wyrażać dezaprobatę, jak ludzie ją wyrażali to wam nie przeszkadzało!!

    Odpowiedz
  • erwin(2017-09-20 21:36) Zgłoś naruszenie 162

    teraz się okaże - kto człowiekiem a kto szują jest

    Odpowiedz