Rzecznik SN: Jeśli sędziowie zawinili w sprawie reprywatyzacji, powinni być ukarani

16.05.2017, 18:06; Aktualizacja: 16.05.2017, 18:20
Pytany o kwestię bliskiego rozpoczęcia prac przez komisję weryfikacyjną ds. reprywatyzacji i o to, jak wymiar sprawiedliwości będzie odnosił się do decyzji tej komisji, Laskowski odpowiedział, że "jest to trudne zagadnienie procesowe".

Pytany o kwestię bliskiego rozpoczęcia prac przez komisję weryfikacyjną ds. reprywatyzacji i o to, jak wymiar sprawiedliwości będzie odnosił się do decyzji tej komisji, Laskowski odpowiedział, że "jest to trudne zagadnienie procesowe".źródło: ShutterStock

Jeśli niektórzy sędziowie dopuścili się przestępstw lub zaniedbań w związku ze sprawami warszawskiej reprywatyzacji, to powinni ponieść odpowiedzialność. Sąd Najwyższy nigdy nie był temu przeciwny - powiedział we wtorek rzecznik prasowy SN Michał Laskowski.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Urząd Skarbowy(2017-05-16 21:27) Zgłoś naruszenie 92

  Ja bym sprawdził mjatki tych sędziów.

  Odpowiedz
 • oszukiwany(2017-05-16 21:25) Zgłoś naruszenie 63

  Przecież wyroki,wydają sędziowie ,s karani są sierżanci milicji,policji,czy w powojennej Polsce ,skazano któregoś z tych nadludzi/tak o sobie mówią/tylko zawsze w/w.a ci w togach jeszcze awanse,koniec bezkarności.

  Odpowiedz
 • ad hoc(2017-05-17 06:42) Zgłoś naruszenie 50

  Sadyy powinny powierzac zarzadzanie cudzym prywatnym majatkiem tylko w ostatecznosci i w szczegolnie uzasadniomych spolecznie wypadkach i tylko i wylacznie panstwowym osobom prawnym za ktorych szkody odpowiadalby Skarb Panstwa.OSOBOM PRYWATNYM SADY CO DO ZASADY NIE POWINNY POWIERZAC FUNKCJI KURATORA.

  Odpowiedz
 • Kamienicznik(2017-05-17 09:06) Zgłoś naruszenie 30

  Panie rzeczniku, a gdzie byliście jak wasi koledzy sędziowie okradali ludzi i państwo? Nie wierzę, że w wydziałach nie wiedzieli, który z sędziów "kręci lody". Przecież jest kontrola dokumentów przez kierownictwo. Żeby to były pojedyncze przypadki, można zrozumieć, ale ich były setki, a w kraju tysiące. Przymykacie oko na nieuczciwych, a potem się dziwicie, że zaufanie do sędziego to pusty śmiech. Prof. Strzembosz mówił, że środowisko sędziowskie oczyści się samo, nie tylko się nie oczyściło, ale stało się aroganckie, bezczelne i stawia się ponad prawem.

  Odpowiedz
 • Patologia Obywatelska(2017-05-17 07:41) Zgłoś naruszenie 20

  POw2ażnie ?!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane