Rzepliński: Gorszy wizerunek TK w społeczeństwie sprawia mi przykrość

18.10.2016, 20:26; Aktualizacja: 18.10.2016, 21:09
Prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński podczas konferencji prasowej przed uroczystymi obchodami 30-lecia Trybunału Konstytucyjnego

Prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński podczas konferencji prasowej przed uroczystymi obchodami 30-lecia Trybunału Konstytucyjnegoźródło: PAP
autor zdjęcia: Adam Warżawa

Bardzo mi przykro czytać, że w badaniach opinii publicznej pogarsza się wizerunek Trybunału Konstytucyjnego, bo jakość jego pracy nie obniżyła się - powiedział w Senacie prezes TK Andrzej Rzepliński. Dodał, że badania te są "barometrem" zaufania do państwa.

Reklama


Reklama


Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • Tyrczka(2016-10-19 07:41) Zgłoś naruszenie 172

    Rzepliński do końca uważał, że Bankowy Tytuł Egzekucyjny jest zgodny z Konstytucją......, coś co jest nieznane w Europie, wg Rzeplińskiego jest o.key..... Liczę, ze szybko zapomnimy o tym człowieku

    Odpowiedz
  • Monika(2016-10-19 00:42) Zgłoś naruszenie 172

    Uwalenie lustracji nie pomogło, okradzione OFE też nie, Prezes zapomina też, że pracę TK reguluje ustawa... Ten system musi upaść

    Odpowiedz
  • dziadek(2016-10-18 21:56) Zgłoś naruszenie 141

    a ja pamiętam, ze moje pieniądze nie są moje, a tak po ludowym powiedzeniu: panna byłam, dziecko miałam ale co to to nie no i tak to leci panie prezesie

    Odpowiedz
  • kaja(2016-10-19 07:14) Zgłoś naruszenie 141

    Dla mnie TK tez jest niewiarygodny, ponieważ okradli mnie z waloryzacji w 2012 roku. od tego czasu nie wierzę w żadne TK,

    Odpowiedz
  • cerber(2016-10-18 21:39) Zgłoś naruszenie 121

    Pamiętamy o waloryzacji kwotowej emerytur w 2012 roku.

    Odpowiedz
  • drwal(2016-10-19 08:13) Zgłoś naruszenie 121

    Monika(dzisiaj 00:42)- Kiedy Andrzej Rzepliński będzie Andrzejem R.?

    Odpowiedz
  • Lol(2016-10-19 07:47) Zgłoś naruszenie 91

    Twoje dni POLICZONE, dać mu emeryturę po waloryzacji i na zasłużoną emeryturę wysłac ! Niech POczuje ... "sprawiedliwość której stanowił prawo"

    Odpowiedz
  • ewa(2016-10-19 08:39) Zgłoś naruszenie 80

    Byle do grudnia....

    Odpowiedz
  • stan47.emeryt(2016-10-19 08:41) Zgłoś naruszenie 70

    Panie Rzepliński, ma pan też w tym swój udział, przyklepując okradzenie emerytów w 2012.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2016-10-19 09:08) Zgłoś naruszenie 61

    sam na upadek społeczny trybunału sie przyczynił obłudnik myśli że jemu wszystko wolno i jest ponad prawem

    Odpowiedz
  • JANE(2016-10-19 15:43) Zgłoś naruszenie 21

    Zdolnosci manipulacyjne, to po studiach na prawie czy po sluzbie sb-eckiej. Niesamowite jak ten "czlowiek" obraca kota ogonem... Koncz Wasc I bez manipulacji przy wybiorze kolejnego Prezesa TK, bo TK ZNAJDZIE SIE TAM, GDZIE JUZ DAWNO POWINNO BYC TZN - NA SMIETNIKU HISTORII - ZA PANA ZASLUGA... W KONCU COS DOBREGO ZROBISZ DLA TEGO KRAJU!

    Odpowiedz