statystyki

Podręcznik sporu

01.09.2015, 10:05; Aktualizacja: 01.09.2015, 11:08

Autorami wydanego właśnie przewodnika o prawie dla młodzieży są radcy prawni. Adwokatura uważa, że widać to w treści podręcznika i chce wyjaśnienia, dlaczego resort sprawiedliwości uprzywilejowuje zawód, którego przedstawicielem jest minister.

Reklama


Podręcznik "Przychodzi uczeń do prawnika..." to przygotowana w ramach projektu „Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu” książka, która ma pokazać uczniom, dlaczego znajomość prawa jest ważna, w jaki sposób chroni ono przed zagrożeniami oraz jak pomaga w życiu codziennym. Znalazły się w niej m.in. praktyczne informacje na temat pobierania plików ze stron internetowych, korzystania z mediów społecznościowych, podstaw praw konsumenckich oraz odpowiedzialności prawnej osób poniżej 18. roku życia. Składa się z dwóch części - skierowanej do uczniów szkół gimnazjalnych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.


Pozostało jeszcze 65% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Artykuły powiązane

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama