statystyki

Sędzia bez skazy, człowiek bez pychy. Jaki był Stanisław Dąbrowski?

autor: Małgorzata Kryszkiewicz23.01.2014, 04:44; Aktualizacja: 26.01.2014, 19:34
Stanisław Dąbrowski, I Prezes SN.

Stanisław Dąbrowski, I Prezes SN.źródło: Materiały Prasowe

Namiętne oddawanie się paleniu było jedną z niewielu słabości sędziego Stanisława Dąbrowskiego. Niedawno zastanawiał się nawet, czy na tamtym świecie są papierosy.

Z nowotworem walczył kilka lat. O tym, że jest poważnie chory, wiedziało niemal całe środowisko sędziowskie. Choroby zresztą nie ukrywał.


Pozostało jeszcze 97% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Babcia Barbara(2014-02-14 20:22) Zgłoś naruszenie 00

    Od czasu zaistnienia Solidarności nie ma sprawiedliwości w Sądach. Można bezczelnie kłamać i gnoić człowieka za to, że się powiedziało iż bierze się na noc proszka na sen (przez córkę), pospolitego proszka. Szkoda słów! Ja już swojego ukochanego (obecnie 4 latka) wnuczka nigdy nie zobaczę, nie dam mu jeść bo głodny, nie położę mu poduszeczki pod główkę, nie okryję go ciepołą kołderką bo marznie w zimnym pokoju. Perfidne kłamstwa RODC górą. Biegła psycholog nawet nie przyszła do Sądu Odwoławczego wytłumaczyć się z kłamstw. Perfidne kłamstwa rozesłali do osób niepowołanych, a jakaś tajemnica, jaka by nie była powinna sąd obowiązywać. Rozgłoszę o wszystkim na całą Polskę, jeszcze nie umarłam, szkoda mi cierpiącego wnuczka, który mnie zaufał.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane