zaloguj się do e-DGP
statystyki

Co może zrobić dłużnik, gdy nie stać go na obsługę rat zaciągniętego kredytu

skomentuj

Sytuacja, w której nie możemy terminowo uiścić raty zaciągniętego kredytu, należy z pewnością do takich zdarzeń, których chcielibyśmy uniknąć. Niestety w ogarniętym skutkami globalnego kryzysu finansowego świecie wiele osób staje w obliczu właśnie takiego problemu. Co mogą zrobić w takim przypadku?

Publikacja: 11 grudnia 2010, 03:00

Treść zablokowana

Aby przeczytać całość artykułu, musisz się zalogować. Jeśli posiadasz już login i hasło, wprowadź je. Jeśli nie, zapraszamy do bezpłatnej aktywacji konta.

Rejestracja jest darmowa!

Dostęp do treści w serwisie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zalogować. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, zapraszamy do jego stworzenia. Zajmie to nie więcej niż kilka minut.

Logowanie

Rejestracja › ‹ Logowanie › ‹ Zmiana hasła › ‹ Resetowanie hasła › ‹ Usuwanie konta

Rejestracja

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest INFOR Biznes Sp. z o.o. z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa i INFOR PL SA z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez INFOR Biznes Sp. z o.o. i INFOR PL S.A., w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez spółki Grupy INFOR PL oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki z Grupy INFOR PL w tym przez INFOR Biznes Sp. z o.o. lub INFOR PL SA, samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z Grupy INFOR PL, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. INFOR Biznes Sp. z o.o. jak i INFOR PL SA zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych.









Komentarze: 3

  • 1: IL z IP: 79.163.10.* (2010-12-12 05:36)

    nO WŁASNIE JEST NAWET USTAWA ALE NIESTETY NIE WSZYSTKIE BANKI PRZESTRZEGAJA ZASAD I TAK WYKORZYSTUJA KLIENA ABY W ICH KRYSYSIE JAK NAJWIECEJ ZEDRZEC OD KREDYTOODBIORCY NP ZA OPÓZNIENIE 1-GO M-C RATY BANK JESZCZE DOLICZA 10ZŁ PROWIZIJ POMIMO ZE WYSTEPUJE SIE DO BANKU Z PROSBA O ZAWIESZENIE NA 2 -3 M-C TAK JEST NP W BANKU sKOK cHMIELEWSKIEGO

  • 2: loeuvenhoek z IP: 84.10.235.* (2010-12-12 08:58)

    SKOK Chmielewskiego NIE JEST BANKIEM!!

    Na przyszłość uważaj z kim robisz interesy!

  • 3: prezes z IP: 89.174.48.* (2011-07-22 15:45)

    na szczecise u mnie w fiermie nie maam takich kliehntow cwaniaczkow. placami zawsze na czas bo specjalna firma chroni plarnosci:))))))

Twój komentarz
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Zapisz się na bezpłatny newsletter Gazety Prawnej

Sonda:

Czy uważasz, że pożyczka od dewelopera to dobre rozwiązanie?

Wyszukaj w Encyklopedii

Galerie zdjęć

Twarze Biznesu

Zapisz się na bezpłatny newsletter