Zbigniew Ziobro: kłamczuch czy ofiara politycznej rozgrywki? [KOMENTARZ]

autor: Patryk Słowik16.01.2017, 07:30; Aktualizacja: 16.01.2017, 07:43
Patryk Słowik

Patryk Słowikźródło: DGP

Zacytujmy ministra sprawiedliwości z wywiadu dla naszej gazety (21 lipca 2016 r., DGP nr 140/2016) poświęconego walce z lichwą: „Wypracowanie progu, który z jednej strony będzie opłacalny dla firm pożyczkowych, a z drugiej odpowiednio zabezpieczy interesy obywateli, to zadanie dla ministra finansów, Narodowego Banku Polskiego czy Komisji Nadzoru Finansowego”.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze FB:

Komentarze (7)

  • Valdemort(2017-01-16 15:32) Zgłoś naruszenie 63

    Ziobro to ofiara czegoś niestarannie naciągniętego na kondominium

    Odpowiedz
  • żarliwy katolik(2017-01-16 20:57) Zgłoś naruszenie 32

    Dużo oj dużo roboty będzie miał Trybunał Stanu. Sady karne też nie będą narzekać na brak roboty.

    Odpowiedz
  • Same ofiary(2017-01-17 16:24) Zgłoś naruszenie 20

    Ci ludzie są po prostu niesłowni i wszystkiego się można po nich spodziewać, jednego dnia mówią o konsultacjach i tworzeniu czegoś we współpracy ze specjalistami którzy autentycznie znają się na temacie, a drugiego nie oglądając się na nikogo przedstawiają bezsensowne, nie mające uzasadnienia rozwiązania wymyślone na własną rękę. I co z tego, że to zaszkodzi gospodarce, branży finansowej i szaremu Kowalskiemu? Ważne że ciągle udają że coś robią i że jest "dobra" zmiana.

    Odpowiedz
  • mucha(2017-01-21 22:54) Zgłoś naruszenie 10

    Również mi się ten pomysł nie podoba. Wielkie firmy sobie poradzą, ale o tych najbiedniejszych nikt nie pomyślał. Ja nie oceniam, różne są sytuacje... Nie można odbierać jedynej alternatywy...

    Odpowiedz
  • wioletta(2017-01-19 11:13) Zgłoś naruszenie 00

    Pamietajmy ze na takich ustawach zawsze cierpia najbardziej potrzebujący. czemu o nich nikt nie mysli. Wydaje mi sie ze to dosyc dziwne i raczej nie powinno tak byc.

    Odpowiedz
  • adamos(2017-01-19 16:47) Zgłoś naruszenie 00

    Każdy kto nie ma zdolności kredytowej na tej ustawie ucierpi. Zdarzają się rózne sytuacje. Czasami nie ma innego wyjścia niż pożyczka. Tylko dokąd pójść jak bank nie da?

    Odpowiedz
  • Nisia(2017-01-19 19:01) Zgłoś naruszenie 00

    No pomysł słaby, moim zdaniem. Mało to ludzi na śmieciówkach pracuje? To w banku nie mają na co liczyć, nie mają szans na pożyczkę. Jak chwilówki polikwidują to pójdą w szarą strefę. Tu będą o wiele gorsze konsekwencje.

    Odpowiedz