statystyki

Wyłączenie przetargu tylko dla dokumentów z rozporządzenia

11.01.2017, 08:32; Aktualizacja: 11.01.2017, 09:04
dokument

Jak należy interpretować wyłączenie zastosowania przepisów ustawy z 29 stycznia 2004 r?źródło: ShutterStock

Jak należy interpretować wyłączenie zastosowania przepisów ustawy z 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.) określone w art. 4 pkt 5c lit a ustawy?

Reklama


Artykuł 4 pkt 5c lit. a i b prawa zamówień publicznych (dalej: p.z.p) wskazuje na wyłączenie stosowania przepisów p.z.p. do udzielania zamówień dotyczących wytwarzania i dystrybucji dokumentów publicznych i ich personalizacji, a także druków o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa państwa. Przywołane wyłączenie przedmiotowe stosowania p.z.p. należy – jak każde inne wyłączenie obowiązku stosowania przepisów p.z.p. przy udzielaniu określonych zamówień – interpretować w sposób ścisły.


Pozostało jeszcze 49% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Artykuły powiązane

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama