Komentarz GP: Prawo to nie supermarket

autor: Małgorzata Kryszkiewicz12.08.2008, 03:00; Aktualizacja: 12.08.2008, 06:05

Bank ma prawo sprzedać wierzytelność firmie windykacyjnej. Może to nawet zrobić bez zgody klienta, choć powinien go o fakcie tym powiadomić. I wielka szkoda, że banki traktują przepisy kodeksu cywilnego niczym półki w supermarkecie. Wybierają z nich tylko to, na co mają ochotę.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • jojo(2008-08-16 19:28) Zgłoś naruszenie 00

    bank sprzedał dług firmie windykacyjnej gdzie nikt otym mnie nawet nie poinformował. Dopiero po 5 latach wyszło na jaw że jestem winiem pieniądze dla banku chociaż nie pobierałem zadnego kredytu. Dług jaki widniał na mojej osobie pobrała jakaś inna osoba dopiero w Sadzie dowiedziałem się o zadłuzeniu, i zaczęłosię . pieniądze wpłacam na konto banku gdzie bank o mnie nic nie wie zwraca wpłaconę pieniądze i odsyła mnie do firmy windykacyjnej abym tam wyjaśniał z kwoty kilku set złotych odsetki karne urosły do 16 tyś. odziwo firma windykacyjna przyjmuje wpłate na moje nazwisko gdzie ja nie pobierałem kredytu. po pół roku firma windykacyjna przysyła mi pismo że się z nią rozliczyłem. dla mnie jest to dziwne i nie zrozumiałe.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane