« Powrót do artykułu

Wikariak: Każdy monopol demoralizuje

Rząd planuje wprowadzić przepisy, które na powrót przekażą przesyłki urzędowe i sądowe w ręce Poczty Polskiej. Nie będzie już przetargów. Obsługą korespondencji związanej z postępowaniami sądowymi czy administracyjnymi na mocy ustawy zajmie się nasz narodowy operator. Tak kończy się raczkująca od zaledwie trzech lat konkurencja na tym rynku.

Sławomir Wikariak

autor: Wojtek Gorskiżródło: DGP

Sławomir Wikariak

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Pan Murzyński Filipiński(2016-10-25 23:52) Zgłoś naruszenie 10

    Prawie ma pan rację. Niestety mając wybierać między różnymi chorobami wybieram Pocztę Polską. Nie, wcale nie z powodów patriotycznych, otóż doręczyciele PP (czy jak tam współczesna nowomowa chce ich nazywać) jako jedyni próbują dostarczyć adresatowi przesyłki polecone i paczki. Pozostali nawet nie próbują dzwonić. Wrzucają awizo z nabazgrolonym bohomazem z którego nawet nie można odczytać o co chodzi i jadą dalej. Pewnie pracują w akordzie, bo czasami brakuje im nawet czasu na wetknięcie kopert do skrzynki. Przesyłki lądują w błocie za bramą.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!