« Powrót do artykułu

Pahl: nowelizacja kodeksu rodzinnego to żółta kartka dla sądownictwa

Sejm jeszcze dziś zajmie się zmianami w kodeksie rodzinnym. Chodzi o to, by nie można było odbierać dzieci rodzinom żyjącym na przykład w biedzie.

prawo

żródło: ShutterStock

Sejm będzie pracował nad dwoma projektami nowelizacji kodeksu rodzinnego - autorstwa Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarnej Polski.

statystyki

Komentarze (3)

 • zlot(2014-03-20 08:02) Zgłoś naruszenie 00

  Proszę Szanowego Autora i tego cudownego artykułu i genialnych Posłów w nim wyminionych o podanie konkretnej sprawy, w toku której Sąd odebrał dziecko opiekunom tylko i wyłącznie z powodu złej sytuacji majątkowej.

  Odpowiedz
 • xyz(2014-03-20 13:31) Zgłoś naruszenie 00

  + znana sprawa z Bielska Białej, matka katehetka molestowala seksualnie dziecko, dziecko ucieklo do ojca, 13latek (chyba) - teraz ma ok 15 lat. zeznalo na prokuraturze zee matka molestowala, - to w tej sytuacji zabrali dziecko ojcu, na wniosek matki umiescili najpierw w zakladzie psychiatrycznym a teraz w domu opieki, matka nim sie nie zajmuje, ojciec walczy o dziecko a urzad miasta w bieslu bialej przesyla mu co miesiac rachunek za utrzymanie dziecka na 7.000 zł !!!
  to są JAJA !!!

  Odpowiedz
 • Barnaba(2014-03-20 14:38) Zgłoś naruszenie 00

  Bieda, czyli dziecko nie ma co jeść, nie ma co ubrać, chodzi głodne, brudne, czasem nie ma łóżka, by się wyspać, nie ma biurka, by zrobić lekcje, bo rodziców, a najczęściej samotnej matki po prostu na to nie stać. I w takich warunkach mają żyć dzieci, w XXI wieku, w Unii Europejskiej. Ale wg pana posła najważniejsza jest rodzina, a najlepiej pewnie, żeby była katolicka! Obłudnicy!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!