« Powrót do artykułu

Pogrom na egzaminie na prawo jazdy: w Warszawie nie zdał nikt

Pogrom podczas egzaminów na prawo jazdy w Warszawie. Dziś stołeczny ośrodek ruchu drogowego wznowił po kilkudniowej przerwie egzaminowanie. Sprawdzian teoretyczny odbył się według nowych zasad.

Egzamin

żródło: ShutterStock

Egzamin

statystyki

Komentarze (10)

 • Kenaj1952(2013-01-24 17:16) Zgłoś naruszenie 10

  Z relacji zdających wynika,że niektóre pytania są bzdurne i wymyślone na siłę np.co obchodzi tego co chce jeździć samochodem jakie prawko jest potrzebne na Qada?Podobno takich "kwiatków"jest więcej no ale cóż liczy się ilość nie jakość.Ciekawi mnie dlaczego nie ma pytań z budowy samochodu bo spotkałem się z tym,że kierowca nie miał pojęcia na jakim paliwie jeździ ale też nie wiedział gdzie jest wlew a nie była to blondynka.Podjeżdżanie na stacjach pod nalewaki dla TIR bo samochód osobowy jest niby ciężarowy to standard!

  Odpowiedz
 • Joan(2013-02-15 10:06) Zgłoś naruszenie 00

  marwys157 Jesteś oszustem!! Uważajcie na niego!!! Marcin Wysocki, ul. Słowiańska 13/2, 50-234 Wrocław, nr konta bankowego 54 1050 1908 1000 0091 3129 4481... to oszust!!! Pocztą dostaniecie gazety!!! OSZUST! OSZUST! UWAŻAJCIE NA GOŚCIA! po transakcji nie odbiera telefonu!! Idżcie na policję jeśli coś takiego się zdarzy! A najlepiej zrobicie, jeśli zaraz po odebraniu przesyłki, udacie się na pocztę do naczelnika i zablokujecie transakcję wraz z naczelnikiem i policją!!! Ja gnojowi uwierzyłam, że to wspólnik go wykołował i załatwi sprawę by zwrócić kasę... po dwóch dniach przestał odbierać telefon! Ja kasy już nie odzyskam tak szybko ale policja twierdzi, że jest nadzieja... że go znajdą! Najchętniej sama bym gościa złapała i osobiście sklepałabym mu pysk!

  Odpowiedz
 • zzz(2013-01-24 14:03) Zgłoś naruszenie 00

  Gdy Ćwiąkalski przygotował egzaminy prawnicze, na których polało po 95% zdających, to po roku już brzydala nie było. Tutaj też ktoś powinien polecieć.

  Odpowiedz
 • jacek(2013-01-24 14:09) Zgłoś naruszenie 00

  ...widac jakich mamy kombinatorow hahahah ,jakim trzeba byc glupkiem aby nie nauczyc sie tak prostych i logicznych przepisow.Moj syn byl przedwczoraj na egzaminie i mowil ze pytania sa latwe,tylko trzeba znac przepisy.Zdal bez problemow

  Odpowiedz
 • obserwator(2013-01-24 22:44) Zgłoś naruszenie 00

  Pytania są źle przgotowane. Przykład: na zdjeciu pokazany jest słupek z 3 znakami jeden z nich zakaz skrętu w prawo. Pytanie brzmi : widoczny znak zakazu obowiązuje do najblizszego skrzyżowania. Tak czy nie? Nie ma to dobrej odpowiedzi. Prawdziwa jest taka - na najblizszym skrzyżowaniu ale czy to sie mieści w zdaniu " do najbliższego skrzyżowania" - to dopre pytanie , ale na egzaminie z logiki. Kandydat na kierwce ma wiedzieć ,że na najblizszym skrzyzowaniu. Ale czy minister Nowak to rozumie? on woli smolić o bandytach na drodze. Stosując te logikę możemy mówić o durniach na urzędach.
  "

  Odpowiedz
 • s(2013-01-27 10:35) Zgłoś naruszenie 00

  odpowiedz na pytanie z zakazem skretu w prawo brzmi NIE. zakaz obowiązuje na najbliższym skrzyżowaniu, można wcześniej skręcić np. w drogę gruntową, czy wjechać do posesji znajdującej sie przy drodze.
  pozdrawiam

  Odpowiedz
 • jerry m(2013-01-25 09:37) Zgłoś naruszenie 00

  Do obserwatora.Logiczna jest treść pytania egzaminacyjnego.Kazde skrzyzowanie kasuje każdy znak ustawiony przed nim,chyba że jest dodatkowa informacja,np umieszczony na tablicy oznaczającej okresloną strefę.Gdyby przyjąć twój tok rozumowania,to pojazd wjeżdżający na skrzyzowanie z innej strony równiez powinien stosować się do znaków umieszczonych na innej drodze dojadzu do tego skrzyżowania,bo przecież znak "obowiązuje na skrzyżowaniu".Poza tym,tak ,własnie logiką powinni się kierować kierowcy na drodze,wtedy byłoby bezpieczniej.

  Odpowiedz
 • Mee(2013-01-25 10:21) Zgłoś naruszenie 00

  Albo zbyt mądry to wymyślił, albo zbyt głupi, żeby to zdać.

  Odpowiedz
 • gedex(2013-02-05 19:30) Zgłoś naruszenie 00

  word-y to 49 kur znoszących złote jaja - wszystkim, początek kasa - wpłata kosztuje jak na poczcie, płatne z góry, usprawiedliwień nie ma, kasa przepada; pytania z logiką i językiem polskim nie mają wiele wspólnego; żyje z tego, niezle, mnóstwo ludzi, teraz będą mieli jeszcze lepiej.

  Odpowiedz
 • marwys157(2013-01-26 19:33) Zgłoś naruszenie 01

  Witam masz dość stresu i opłacania kolejnych egzaminów na prawo jazdy ? Nie możesz już

  patrzeć na złośliwych egzaminatorów którzy tylko czekają na najmniejszy bład zadzwoń pomoge

  w zdobyciu uprawnień.Oferuję legalny dokument z wpisem do rejestru.Gwarantuje dyskrecje i

  profesionalne podejscie do sprawy.

  Uwaga !!! jesli zobaczycie treść mojego ogłoszenia a w nim inny numer telefonu niż ten

  który akutalnie widnieje na stronie radze uważać, w internecie są ludzie którzy żerują na

  mojej dobrej opini i podając sie za mnie ogłaszają swoje usługi.

  Mój jedyny i aktualny numer to 537431511. Marcin

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!