« Powrót do artykułu

RPO: Sprawa Chazana to problem systemowy. Wciąż nie ma podmiotu zobowiązanego do przekazywania kobietom niezbędnych informacji

Rzecznik praw obywatelskich przystąpił do toczącej się przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka sprawy kobiety zmuszonej do urodzenia ciężko chorego dziecka. Chodzi o głośny przypadek z 2014 r., który miał miejsce w stołecznym szpitalu św. Rodziny.

 • Pacjentka, która zgłosiła się do placówki w 22. tygodniu ciąży, nosiła ciężko uszkodzony płód.
statystyki

Komentarze (5)

 • abc(2020-09-03 09:38) Zgłoś naruszenie 31

  Bo to nie Chazan i księża katolicy czy inni katoprawaccy dręczyciele a nawet mordercy kobiet rodzić nie będą. I to jest celowa wada systemowa - urodziny, zgony śluby i inne obrzędy kościelne - to jest zysk dla urzędników najstarszej mafii świata.

  Odpowiedz
 • o(2020-09-03 09:38) Zgłoś naruszenie 17

  mogła wybrać inny szpital, ąle pacjentka chciała zamanofestować, a teraz RPO odświeża stare kotlety

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Znajoma(2020-09-07 08:30) Zgłoś naruszenie 00

  Problem systemowy od lat z grona lekarskiego piętrzony jedynie przez Chazan. Ten ceni sobie czołówki pism i medialność !. Bez szacunku dla prawa, dla człowieka !. Nie tak winna wyglądać skrucha czołowego wieloletniego aborcjonisty !. Hipokryzja, nepotyzm, bezprawie, ... . Litości !. Nie prawnicy, lecz specjaliści po fachu niezbędni !!!. Hucpa !!!.

  Odpowiedz
 • Istota(2020-09-09 17:17) Zgłoś naruszenie 00

  Stan gdzie Państwo dopuszcza dla jednostek łamanie prawa - nazywa się bezprawiem, a nie problemem systemowym !. Łamanie prawa, to łamanie Konstytucji !. Chazan działa poza granicami prawa, a to nie jest problemem systemowym - lecz bezprawiem !!!. Bezkarnym w jego wydaniu !. Bezkarnym i nie jednorazowym . Jest z tego znany !.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!