« Powrót do artykułu

Koronawirus w głowie premiera. Rząd walczy z epidemią bez procedur i gubi się w doraźnych działaniach

Był plan czy go nie było? Tego się nie dowiemy, bo informacji publicznej uzyskać nie sposób. Z działań rządu możemy wnosić, że nie było i nie ma.

Mateusz Morawiecki rp

autor: Art Serviceżródło: PAP

Mateusz Morawiecki

statystyki

Komentarze (41)

 • Hu - man(2020-05-22 11:14) Zgłoś naruszenie 285

  Kłamstwo goni kłamstwo , oszuści prześcigaja się w okradaniu Narodu stosując sztuczki prawne, wszystko pod przykrywka wirusa .Za tym wszystkim kryje się tzw. remont czy jak mówią retorzy głosem swoich Panów nowa rzeczywistość oparta na ograniczeniu praw obywatelskich ,inwigilacji obywatela pod przykrywka zdrowia i naszego dobra jak zawsze .Jeśli prawo nie działa dla ogółu nie jest żadnym prawem i człowiek myślący nie jest zobowiązany do jego przestrzegania .

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2020-05-22 10:40) Zgłoś naruszenie 258

  Panie Premierze mam poważne pretensje do Rządu PIS .Dane o śmiertelności ofiar KoronaVir są jawne i czytelne lecz dlaczego nie publikuje się danych statystycznych: osób spracowanych długie lata w szkodliwych i nieb warunkach pracy poprzez wydłużenie Im w 2008 r ustawą POmostową z mocą wsteczna na 1998r przez Rząd PO i D Tuska wieku emerytalnego nie dożywających tego aktualnego-- "zakiszeni żywcem w pracy" a dożywszy żyjący na emeryturach może tylko 2-3 lata. Gdzie są statystyki porównawcze, ile umrze przez VIRA a ile "zakiszonych" przy około 50 latach takiej pracy nie licząc nadgodzin. umrze zanim dozyje obecnych emerytur

  Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
 • o(2020-05-22 09:44) Zgłoś naruszenie 1836

  tacy jak ci piszący wiedzą wszystko najlepiej, szkoda, że się marnują w DGP, może niech startuja do rządu, ciekawe jak im to by wyszło

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • annawro777(2020-05-22 09:18) Zgłoś naruszenie 1547

  Bez sensu artykuł. Sprawa koronawirusa i jego następstwa nastąpiły po raz pierwszy i tak szybko zmieniają się, że trudno, aby w każdym przypadku ustalać nową procedurę. Jakie PO prowadziła procedury w innych, wieloletnich tematach np. rozwoju gospodarczego, społecznego, etc.?

  Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2020-05-22 10:39) Zgłoś naruszenie 139

  Panie Premierze mam poważne pretensje do Rządu PIS .Dane o śmiertelności ofiar KoronaVir są jawne i czytelne lecz dlaczego nie publikuje się danych statystycznych: osób spracowanych długie lata w szkodliwych i nieb warunkach pracy poprzez wydłużenie Im w 2008 r ustawą POmostową z mocą wsteczna na 2008r przez Rząd PO i D Tuska wieku emerytalnego nie dożywających tego aktualnego-- "zakiszeni żywcem w pracy" a dożywszy żyjący na emeryturach może tylko 2-3 lata. Gdzie są statystyki porównawcze, ile umrze przez VIRA a ile "zakiszonych" przy około 50 latach takiej pracy nie licząc nadgodzin. umrze zanim dozyje obecnych emerytur.

  Odpowiedz
 • Józef(2020-05-22 10:24) Zgłoś naruszenie 1229

  Mam uzasadnione wrażenie, że doktryna gazet opozycyjnych wylansowana przez Michnika jest taka; " Atakować bez przerwy i ostro, najlepszych z rządu PIS, za mało jest trupów. Ma być w Polsce gorzej niż w Nowym Yorku i Szwecji. Inaczej nigdy nie dostaniemy zwrotu mienia wiadomego." Przy okazji "Jak się w Szwecji ma Stefan Michnik ?" - może ktoś , coś wie.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • dzwon ze spiżu(2020-05-22 13:52) Zgłoś naruszenie 105

  Za nepotyzm , indolencję i ninawiść do narodu polskiego gostka na kaczych łapach and his boys and girls (paskudnej urody) zresztą w pis nie może być nikogo ładniejszego od prezesa jeszcze nasze wnuki płacić będą .

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • epid(2020-05-22 13:04) Zgłoś naruszenie 96

  Tak to jest, gdy z koronaWIRUSEM walczą rządowe koronaŚWIRUSY

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Kris(2020-05-22 18:53) Zgłoś naruszenie 65

  Kiedy polskie społeczeństwo zmądrzeje i pogoni takich patologicznych kłamców jak ten MORAWIECKI ?????? To jest wstyd przed całym światem że Polska duży kraj europejski ma takich nieudaczników na tak wysokich stanowiskach !!!!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Bert(2020-05-22 20:27) Zgłoś naruszenie 57

  szkoda, pismaki, że nie rządzi PO. Już byście dusili się własnymi plwocinami

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Dziadek wnuków(2020-05-22 12:24) Zgłoś naruszenie 512

  Ty jesteś istotą człekopodobną , gdzieś umieszczony pomiędzy homo sapiens a szympansem !? A może , może Ty burak [pastewny] lecz nie wyklucza to pierwszej wersji !! Dukasz od lat o tym wieku emerytalnym, że wydłużyli, ze brak perspektyw, z głodu przymierasz, lecz na kompa stać "Inspektorka" ?! Odłożyłeś z "kopert" , oszukałeś "system" ?? Tak tylko pytam, nic osobistego ? A co do tego twojego stażu pracy , niby pięćdziesięcioletni, to Ty tak na poważnie ? Uwierzę gdy podasz profesję, bo człowiek pracy fizycznej - a na takiego się mienisz - nie wytrzymałby przy łopacie 50-lat, a na artystę / profesora / tym bardziej przedsiębiorcę , to wybacz, ale wyglądasz ! Za mało prostoty w Tobie - co nie jest naganne - za dużo zaś prostactwa !! I propagandzisty !! PS - a może Ty odwieczny propagandzista partyjny ? Dawniej chwaliłeś PZPR, dziś zaś PZPiSR ?!

  Pokaż odpowiedzi (11)Odpowiedz
 • Michał(2020-05-22 13:40) Zgłoś naruszenie 39

  Ch.u.j.e z DGP ciągodruty sorosza w akcji.

  Odpowiedz
 • 007KAL(2020-05-23 08:47) Zgłoś naruszenie 00

  Naturalną rzeczą w biznesie jest wykorzystywanie okazji i ludzi - w szczególności wysoko postawionych. Problem jest w tym, czy Ci wysoko postawieni reagują "jak należy", czy "łażą po cmentarzach i coś knują świadomie (Przykład Pan Chlebowski (były ważny z PO)). A tak na marginesie to w Polsce jest czas wyborów - czyli szukanie HAKÓW i dążenie (z każdej ze stron) do zamordowania - nie oponenta, a - WROGA. Cała nadzieja w tym, że Polacy mają dobrą pamięć, umieją myśleć do przodu i mają dobry pomysł na przyszłą Polskę, w której jest miejsce na lewicę - centrum - prawicę i .... dobrych dziennikarzy.

  Odpowiedz
 • x(2020-05-25 12:54) Zgłoś naruszenie 00

  jedyne co udało się temu rządowi to wszystkich Polaków skłócić ,35 % społeczeństwa obudzi się jak zobaczy kraj w ruinie bo niedługo do tego dojdzie ,Polacy zacznijcie samodzielnie myśleć !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!