« Powrót do artykułu

Lex Niepołomice. O zawieszeniu w czynnościach służbowych wójta powinien decydować sąd

O zawieszeniu w czynnościach służbowych wójta powinien decydować sąd, a nie prokurator – taką zmianę ustawową szykują senatorowie opozycji.

prawo8

żródło: ShutterStock

Na początku grudnia ub.r., na polecenie katowickiej prokuratury, agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali burmistrza i jego zastępcę. Prokurator zastosował wobec podejrzanych środki zapobiegawcze m.in. w postaci zawieszenia w czynnościach służbowych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • ad(2020-02-26 10:53) Zgłoś naruszenie 10

    Polecam analize w gminie Nurzec Stacja jak przyjela od osoby podstawionej nie nalezny jej spadek i oddala na skarb panstwa a gminy miedzy soba przekazaly dzialke budowlana dla wybranego odbiorcy nie jako dzialke bud. lecz grunt. Dotyczy to gmin Siemiatycze i Nurzec Stacja. Spadkobiercy z ustanowionym stwierdzeniem nabycia spadku walcza wydajac srodki finansowe. Smaczek dzialce bud. zmieniono nr ewidencyjny z 346 na 126-014ha polozenie Szerszenie gmina Siemiatycze dzialka od lat mojej niezyjacej Matki.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!