« Powrót do artykułu

Prezydium NRA: Zachowanie prezesa Nawackiego to przejaw arogancji

Ostentacyjne, publiczne zniszczenie przez prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie Macieja Nawackiego złożonego do protokołu wniosku ws. sędziego Pawła Juszczyszyna podczas zebrania sędziów tego sądu stanowi przejaw arogancji - oceniło w uchwale prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej.

Maciej Nawacki

autor: Tomasz Waszczukżródło: PAP

"Adwokatura polska wyraża solidarność oraz składa wyrazy uznania wszystkim sędziom, którzy mimo różnego rodzaju szykan niezłomnie stoją na straży godności zawodu sędziego, niezależności sądów i niezawisłości sędziów" - dodano w uchwale NRA.

statystyki

Komentarze (5)

 • Zib(2020-02-10 14:23) Zgłoś naruszenie 139

  Zebranie sędziów.moze sobie wystawiać prywatne uchwały! Każdy normalny człowiek doskonale wie kim jest sędzia (pożal się Boże ) juszczyszyn. Ten pyszałek musi odpowiedzieć za tragedię ludzi, których sprawy osadził z wielką ich krzywdą. Żeby uciec od odpowiedzialności atakuje ID bo widzi, że będzie musiał za to beknąć. Reszta sędziów stających po jego stronie wie , że teraz nie będzie można bezkarnie wziąść "wzjatku" i wydac wyrok z kosmosu! No to protestują! To koniec bezkarności sędziów... juszczyszyn musi być usunięty z zawodu podobnie jak Tuleya, Żurek i im podobni. W połowie marca zostanie wybrany nowy I prezes SN a gersdorfina berlińska stanie się historią! Niech żyje wolna Polska!

  Odpowiedz
 • Wstyd i hańba(2020-02-10 15:20) Zgłoś naruszenie 113

  Złodziejska Reprywatyzacja , to jest dopiero arogancja części palestry i kasty - 40 tyś ludzi na "bruk" tylko w W-wie, a w całej Polsce ile ??? Ludzi ********** i upodlonych przez czyścicieli kamienic w centrum Europy, gdzie byli obrońcy praw człowieka UE i RPO??

  Odpowiedz
 • Jaki PAN ... taki KRAM(2020-02-10 13:34) Zgłoś naruszenie 514

  Patrzyłem na ten BEŁKOT ERYSTY, AROGANCJĘ i CHAMSTWO tego namaszczonego przez PIS-Bolszewików do KRS. Dopóty tak będą postępować, dopóki ULICA nie wywiezie Ich taczkami na ŚMIETNIK HISTORII, bo SMYCZ Guru PIS już nie stanowi przeszkody dla Nich.

  Odpowiedz
 • kama(2020-02-11 12:17) Zgłoś naruszenie 20

  A co powiedzą adwokaci na zachowanie - jakiś czas temu - poseł Pomaski, która na forum Sejmu, publicznie podarła uchwałę Sejmu w ważnej sprawie ? Krótką pamięć mają adwokaci. I jeszcze jeden przykład: podarcie przez p.Pelosi demokratki i przewodniczącej Kongresu Amerykańskiego sprawozdania Prezydenta Trumpa. Podarła, bo nie podoba jej się Trump.

  Odpowiedz
 • jul(2020-02-11 07:43) Zgłoś naruszenie 00

  a-nie mylić arogancji z chamstwem

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!