« Powrót do artykułu

Plan kontroli sektorowych nie podoba się spółdzielniom

Telefony prawników Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP nie przestają dzwonić, odkąd w opublikowanym 24 stycznia br. przez prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO) planie kontroli sektorowych na 2019 r. spółdzielnie mieszkaniowe zostały zakwalifikowane jako podmioty sektora publicznego.

urzędnik

żródło: ShutterStock

Okazuje się jednak, że spółdzielcy nie mają powodu do niepokoju. Jak bowiem wyjaśnia nam Adam Sanocki, p.o. rzecznika prasowego UODO, plan kontroli organu został zaprezentowany w ujęciu odzwierciedlającym wewnętrzną strukturę organizacyjną urzędu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • slumsy opolskie(2019-02-22 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    Spółdzielnie mieszkaniowe z wielkiej płyty przede wszystkim trzeba w końcu zmusic do termoizolacji tych budynków.Całe lata mieszkańcy płaca na fundusz remontowy a bloki z lat 80-tych nie sa ocieplone.Ciepło po prostu ucieka przez beton tym bardziej,że nie ma żadnej elewacji na tych budynkach np.osiedle ZWM w Opolu.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!