« Powrót do artykułu

Międzynarodowe kancelarie zdominowały czołówkę [RANKING]

O ponad 100 mln zł wzrosła w ubiegłym roku wartość przychodów firm prawniczych, które znalazły się na liście opracowanej przez DGP.

Prawo, zdjęcie ilustracyjne.

żródło: ShutterStock

Dziesiątka największych kancelarii prawnych odpowiada za połowę przychodów pierwszych 50 firm z branży – wynika z zestawienia DGP.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Znudzony Johny(2018-11-14 00:33) Zgłoś naruszenie 10

    Jaki sens ma ten ranking? Przecież nijak ma się do realnej sytuacji polskich prawników. Żałosnych urzędówek, pakamer, nagonki medialnej i politycznej. Po prostu usługi prawne, jak wiele innych branż w naszym bantustanie, już dawno oddano w pacht obcemu kapitałowi Chyba nawet tym wyrobnikom zachodnich firm zwanym szumnie senior partnerami znudziły się już te "laury" rozdawane co roku w ramach tej samej grupy osób. Zieeeew...

    Odpowiedz
  • tt(2018-11-14 07:40) Zgłoś naruszenie 00

    Największą bolączką polskiego rynku prawnego jest brak wolności gospodarczej. Rozwój każdej naprawdę zyskownej gałęzi gospodarki opiera się nie na ograniczaniu podaży, tylko na rozkręcaniu popytu. Czyli dokładnie odwrotnie do tego jaką politykę uprawia państwo zamykając zawody w korporacjach.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!