« Powrót do artykułu

Zgromadzenie NSA wyraziło w uchwale szacunek sędziom "zmuszonym" do przerwania służby

Głęboki szacunek wszystkim sędziom Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, którzy zmuszeni zostali do przedwczesnego przerwania czynnej służby sędziowskiej - wyraziło w poniedziałek w podjętej uchwale Zgromadzenie Ogólne Sędziów NSA.

sąd, temida

żródło: ShutterStock

Z kolei, jak informował wcześniej NSA, 33 sędziów tego sądu - 19 orzekających w NSA oraz 14 orzekających w wojewódzkich sądach administracyjnych - w tym również prezes NSA Marek Zirk-Sadowski, złożyło oświadczenia o woli dalszego zajmowania stanowiska.

statystyki

Komentarze (4)

 • Mecenas(2018-09-24 16:37) Zgłoś naruszenie 286

  tym samym zaakceptowali i uznali reformę sądownictwa wprowadzaną przez polski parlament !

  Odpowiedz
 • Bert(2018-09-24 19:09) Zgłoś naruszenie 2514

  To pokazuje, że reforma jest za miękka. Wszyscy co zostali sędziami przed 89 r. powinni wylecieć z mocy prawa, jako ludzie bez kręgosłupa moralnego i zasad.

  Odpowiedz
 • alex(2018-09-26 08:46) Zgłoś naruszenie 42

  Ojej, no co za uchwała, cha, cha, cha, cha.....

  Odpowiedz
 • kiedy normalny ZUS dla resortowych(2018-09-27 07:54) Zgłoś naruszenie 02

  A może szacunek dla tych, którzy pracując za ochłapy robią na nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do zasługi i nakładu pracy tzw. stany spoczynku. Czym sędzia sobie zasługuje na takie bonusy? Dlaczego ludzie, którzy pracują na sędziowskie apanaże zarabiają grosze, a sędziowie zamiast przechodzić na emeryturyh jak każdy mają stan spoczynku? Pokomusze przywileje. Widać nic się nie zmieniło, dalej jest władza z aparatem opresji i pańszczyźniane chłopstwo, które to państwo wyzyskuje. To państwo niczego się nie uczy na własnych błędach.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!