« Powrót do artykułu

Skarga nadzwyczajna nie podlega negocjacjom

Prezydent Andrzej Duda nie ma nic przeciwko dyskusji o szczegółach dotyczących nowej instytucji, ale nie zgodzi się na jej likwidację w imię porozumienia między polskim rządem a Komisją Europejską.

Prezydent Andrzej Duda

żródło: ShutterStock

Prezydent Andrzej Duda

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (8)

 • Inspektor Pracy-Skarga Nadz..na o POmste do Nieba(2018-04-25 07:16) Zgłoś naruszenie 71

  .....A ja chciałem się oficjalnie w imieniu wszystkich zatrudnionych od bardzo , bardzo młodych lat ,bez ferii ,wakacji ,POSKARŻYĆ i zapytać --POlityczną oraz PISowską klase partyjną. ….....jak to się dzieje ,że .Macie pieniądze na dzieci (bardzo dobrze) ale czy godzi się okradać robotnika (nie płacąc Jemu należnych tantiemów emerytalnych -na zachodzie jest 40 lat pracy) - a rozdawać rzekomo potrzebującym?) . Robotnicy tacy za komuny zatrudnieni w soboty i święta bez dni zamiennie wolnych mający nawet po 1000 dni nadgodzin. Robotnicy zatrudnieni przy rtęci ,promieniowaniu izotopowym— żródłach promien, niebezpicz napięciach ,ciśnieniach ,temp ,gazach i pyłach wybuchowych, hałasie ,itp itp często równocześnie w tych wszystkich warunkach zostali okradzieni wstecznie Ustawą POmostową (czytaj POdmostową) która zadziałała w 2008r na 1998r,odbierając nawet tym co mieli już więcej niż 15 lat w ówczesnych warunkach szkodliwych i nieb wg RRM tylko dlatego że byli młodsi wiekiem i nie mogli mieć jeszcze w 1998r , 25lat pracy ,okradzionych dodatkowo przelicznikiem kapitału początkowego, mają rzekomo otrzymać uwaga : rekompensaty ale pod warunkiem o ironio, że dożyją nowego dla Nich wieku 65 lat emerytalnego pamiętając, że te rekompensaty faktycznie są fundowane z pieniędzy tych co nie dożyją - o zgrozo . Robotnicy tacy pytają się Was klaso Polityczna każdego stronnictwa i Sądowa --gdzie Wasz uczciwość i przyzwoitość!

  Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
 • prawnikus(2018-04-24 14:43) Zgłoś naruszenie 43

  Liczby świadczą tylko o tym jak niezwykle sprawiedliwe były wyroki naszych niezawisłych togerów.

  Odpowiedz
 • szkoda slow(2018-04-24 08:19) Zgłoś naruszenie 33

  pod zyrandolem bez zmian dalej plota glupoty i co i mowia ze unia im przeszkadza alez tam sie towarzystwo zebralo ze trudo sie polapac w ich mysleniu po co oni tam wogole sa zaorac bez wyprowadzki

  Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2018-04-25 07:12) Zgłoś naruszenie 02

  ..........A ja chciałem się oficjalnie w imieniu wszystkich zatrudnionych od bardzo , bardzo młodych lat ,bez ferii ,wakacji --POlityczną oraz PISowską klase partyjną. ….....jak to się dzieje ,że .Macie pieniądze na dzieci (bardzo dobrze) ale czy godzi się okradać robotnika (nie płacąc Jemu należnych tantiemów emerytalnych -na zachodzie jest 40 lat pracy) - a rozdawać rzekomo potrzebującym?) . Robotnicy tacy za komuny zatrudnieni w soboty i święta bez dni zamiennie wolnych mający nawet po 1000 dni nadgodzin. Robotnicy zatrudnieni przy rtęci ,promieniowaniu izotopowym— żródłach promien, niebezpicz napięciach ,cisnieniach ,temp ,gazach i pyłach wybuchowych, hałasie ,itp itp często równocześnie w tych wszystkich warunkach zostali okradzieni wstecznie Ustawą POmostową (czytaj POdmostową) która zadziałała w 2008r na 1998r,odbierając nawet tym co mieli już więcej niż 15 lat w ówczesnych warunkach szkodliwych i nieb wg RRM tylko dlatego że byli młodsi wiekiemi nie mogli mieć 25 lat pracy ,okradzionych dodatkowo przelicznikiem kapitału początkowego ,mają rzekomo otrzymać uwaga : rekompensaty ale pod warunkiem o ironio, że dożyją nowego dla Nich wieku 65 lat emerytalnego pamiętając, że te rekompensaty faktycznie są fundowane z pieniędzy tych co nie dożyją - o zgrozo . Robotnicy tacy pytają się Was klaso Polityczna każdego stronnictwa i Sądowa --gdzie Wasz uczciwość i przyzwoitość!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!