« Powrót do artykułu

O tym jak to spadkobiercy po bohaterze Tadeuszu Malinowskim musieli udowadniać, że spadek jest im należny [WYWIAD]

Im władza więcej mówi o patriotyzmie, wartościach, tym bardziej chce zapomnieć o naszym dziadku. Najlepiej, by go nie było w historii. A jeśli już, to bez tych wszystkich nieruchomości – mówi Adam Robiński w wywiadzie dla Magdaleny Rigamonti.

Warszawska Starówka

żródło: ShutterStock

Nie bierze się też pod uwagę, że komuna zabrała gen. Malinowskiemu wszystko – stopień, obywatelstwo, majątek. Na szczęście nie zabrała honoru. I my tego honoru będziemy bronić.

statystyki

Komentarze (4)

 • zagubionywemgleiciemnosci(2018-04-06 19:27) Zgłoś naruszenie 10

  Kto nie musi udowadniac,ze nalezy mu sie spadek?

  Odpowiedz
 • hehehe(2018-07-01 08:02) Zgłoś naruszenie 10

  Ja też mogę się przyznać, że jestem wnuczką dziadka tego pana... Poproszę o spadek, bo jeśli nie to powiem, że państwo chce mnie oszukać... Adam Robiński chciałby chyba, żeby państwo polskie przyszło do niego i spytało czy zechce przyjąć spadek po dziadku, i że ustalono właśnie piętnaścioro spadkobierców!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • 7(2018-04-06 16:50) Zgłoś naruszenie 00

  niech się martwią ci którzy bawili się w te deale ... druga kwestią jest pozyskanie danych przez fiskusa dotyczaca transakcji ... z giełd polskich być może dadza rade a z zagranicznych już chyba nie bardzo ... wiec to takie wymachiwanie szabelką i sianie postrachu ... jeszcze trochę czasu upłynie jak us będą mieli narzędzia i kadre która to ogarnia ... obecnie to nie zabardzo ogarniają vat np. vat moss ale już sama wizja ze cos tam dłubią na niektórych fraudziarzy działa paraliżująco ...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!