« Powrót do artykułu

Lustrowali spółdzielnie, lecz nie zlustrowali

Uprawnienia części lustratorów przeprowadzających sprawdzenie w spółdzielniach mieszkaniowych wygasły z dnia na dzień. Wszystko przez niefrasobliwość ustawodawcy.

Wynajęcie mieszkania w Warszawie przynosi większy zysk niż lokata czy obligacje

żródło: ShutterStock

Powstał więc problem: co z tymi lustracjami?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

  • członek spółdzielni mieszkaniowej od 42 lat(2018-02-23 09:57) Zgłoś naruszenie 82

    Lustratorzy tak lustrują spółdzielnię mieszkaniową by nie zrobić krzywdy prezesom i jednocześnie pokazać jak szczegółowo (!?) sprawdzają to co im podrzucą prezesi. Śmiechu warte a my spółdzielcy za to płacimy ciężkie pieniądze. Þoźniej prezesowa rada nadzorcza przyklepuje protokół z lustracji bez zapoznania się z nim a na walnym zgromadzeniu prezesi oświadczają że lustracja wypadła świetnie. Ot i cala prawda o lustracji. Krajową radę spółdzielców należy zlikwidować bo to jest jak związek rewizyjny zespół prezesów darmozjadów. Spółdzielnie powinny kontrolować jednostki niezależne od spółdzielni powołane przez sejm. W przeciwnym razie w spółdzielniach mieszkaniowych nadal będzie kwitnąć ograbianie spółdzielców przez prezesów wespół zespół przy przyzwoleniu rady nadzorczej.

    Odpowiedz
  • felo(2018-02-22 21:28) Zgłoś naruszenie 02

    co za głupie powiedzenie, ustawodawca, przecież to rząd jest a nie żaden ustawodawca,

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!