« Powrót do artykułu

Wolne sądy, nasze sądy. Zdjęcia z protestów przejdą do historii światowego sądownictwa

Potrzebujemy sądu, który służy obywatelom, który ich dostrzega, szanuje, stara się zrozumieć, który umie z nimi rozmawiać i nie tylko wydawać wyroki, ale też pokazywać, że wymierzona została rzeczywiście sprawiedliwość.

 • "To, co się wydarzyło, powinno być prawdziwym przebudzeniem". Fot. Maciej Suchorabski
statystyki

Komentarze (8)

 • Borys(2017-08-22 10:04) Zgłoś naruszenie 53

  Znaczy że mamy międzynarodowy dobrze obsadzony sąd przez ocych co dbają żeby kolegów nie usunąć bo może być problem z wyrokami na zamówienie

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Anna(2017-08-22 11:01) Zgłoś naruszenie 42

  Panie redaktorze, jako obywatel tego kraju nie uważam aby było to w ogóle oczekiwane i konieczne, by inne kraje wypowiadały się co sądzą o naszym wymiarze sprawiedliwości, o tym w jaki sposób wprowadzane są reformy itp. Jesteśmy krajem suwerennym, mamy swoją odmienną od innych specyfikę działania i wszelkie zmiany które zachodzą w naszym kraju powinny być omawiane wyłącznie w tym gronie.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • rac(2017-08-22 12:37) Zgłoś naruszenie 42

  Przepraszam czy autor tekstu Pan Łukasz Bojarski to ten Łukasz Bojarski? Współpracownik Fundacji Sorosa, ee... chciałem powiedzieć Batorego? Człowiek Bronisława Komorowskiego w Krajowej Radzie Sądownictwa? To by wiele wyjaśniało w kwestii opinii i sposobu rozumowania.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • gość(2017-08-22 18:27) Zgłoś naruszenie 30

  Pytanie do autora : kto i kiedy użył pierwszy słów: "sędziowie to nadzwyczajna kasta ludzi" ? Podpowiedź: wrzuć Pan to w gogle;) A jak to się spodobało zgromadzonym! Te gromkie brawa i uśmiechy(wcale nie zażenowania).

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!