Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Śledczy nadal mają dużo pracy z powodu nienawiści

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Powiązane

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Czy to jest nienawiść?
    2018-01-03 12:00:11
    Oskarżam Donalda Tuska i jego POmagierów w tym pseudolekarz Ewe Kopacz oraz ich dyspozycyjnych wykształciuchów Trybunalskich o wielkie najPOdlejsze Narodowe złodziejstwo skutkujące tym, że tak wielu spracowanych od 15r życia nie dotrwa emerytury gdyż Tuski okradli cynicznie z wieku emerytalnego ludzi najdłużej spracowanych od wczesnych lat, zatrudnianych za komuny i postkomuny także dodatkowo w czasie ponad-ustawowym bez dni zamiennie wolnych oraz w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy . Ukradli Im najpierw wstecznie Ustawą Pomostową (czytaj POdmostowoą), 5 lat z wieku emerytalnego a potem pomogli dołożyć jeszcze dwa pomimo, iż tacy robotnicy często pracowali także w soboty i święta na wszystkich zmianach ponad-ustawowo bez dni zamiennie wolnych jak to za komuny i postkomuny praktykowano . Dali Im zamiennie rekompensaty za prace w szkodl i niebezp ale pod warunkiem, że po 52 latach pracy nie licząc nadgodzin, je dożyją ! Doprowadzili Ich do skraju dramatów . Kopacz powinna wiedzieć: „Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą- Okradziono tych ludzi bezczelnie w najPOdlejszy sposób. Odebrano Im zapracowana radość starszego wieku a o tym, że Oni po fakcie pracy mieli wiedzieć ,że są to przywileje przejściowe i wstecznie się Ich okradnie sędzia zaprzyjaźnionego TK przeczytał w gwiazdach. (tylko w 2014r bezrobocie spadło ale wg GUS wśród 60 latków wzrosło aż o 8%). Tuski stworzyli w Polsce POlski Obóz Pracy....Uważam ze to są przestępcy -w dosłownym znaczeniu -.
    0

Zobacz więcej