statystyki

Majątek sędziów Trybunału Konstytucyjnego będzie jawny

autor: Małgorzata Kryszkiewicz03.10.2016, 10:17; Aktualizacja: 03.10.2016, 10:19
Z projektu wynika również, że w niedługim czasie możemy się spodziewać jeszcze dwóch nowych ustaw: o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym oraz wprowadzającej ustawę o statusie sędziów i o trybie postępowania przed TK.

Z projektu wynika również, że w niedługim czasie możemy się spodziewać jeszcze dwóch nowych ustaw: o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym oraz wprowadzającej ustawę o statusie sędziów i o trybie postępowania przed TK.źródło: Wikimedia Commons

Do 30 czerwca każdego roku prezes Trybunału Konstytucyjnego będzie publikował na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej TK oświadczenia majątkowe sędziów.

To tylko jedna z wielu istotnych nowości, jakie znalazły się w projekcie ustawy o statusie sędziów TK. W piątek został on złożony przez posłów PiS do laski marszałkowskiej.


Pozostało 86% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane