"Nie" mobbingowi w sądach. "Myślałam, że sędziemu w Polsce wolno wszystko"

autor: Mira Suchodolska31.03.2016, 07:55; Aktualizacja: 31.03.2016, 07:58
mobbing w pracy

Z badania CBOS z marca 2015 r. wynika, że dobrze pracę sądów ocenia 25 proc. respondentów, źle – 52 proc.źródło: ShutterStock

Jacek Gęsiak, prezes SO w Katowicach, który zwolnił asystentkę, gdy była na zwolnieniu, powinien stanąć przed sądem dyscyplinarnym.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (43)

  • mmm(2016-03-31 12:06) Zgłoś naruszenie 5723

    "A jeśli chodzi o zwolnienie z pracy, stoi na stanowisku, że działał zgodnie z obowiązującym prawem. Jak było – orzeknie sąd". Nie sąd, a kolega albo koleżanka :))

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • sa(2016-03-31 11:05) Zgłoś naruszenie 3432

    Pani Aniu my jako lud to zło temidy widzimy i cierpimy od od lat ( nawet p.Zurek nie wyciąga z tego skutecznych wniosków do poprawy ?) ,info media .Brak reakcji i nadzoru przez POpartychPSL od lat (bo zajmowali się ośmiorniczkami ,kilometrówkami ,obsadzaniem pociotków ,kolesi,na etaty z wysokimi pensyjkami, kontraktami , systemowymi premiami, nagrodami, odprawami za nasze miln itp) tej sitwy , nepotyzmu, kręcenia lodów itp.Sędzia potrafił nawet wystawiać postanowienia w sprawach finansowych we własnej sprawie i błędu (zaniżać kwoty faktury , łamiąc zasady swobody dz.gospodarczej , przepisy VAT) i za usługę rzeczoznawcy biegłego realizowanej przez firmę . Narosło tyle zła od lat i czy p. Ziobro da radę to wyregulować , bo być może potrzebne są do pomocy metody "Dzierżynskieo" ?) ,chcemy aby mu się to udało !!.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane