J. Kaczyński i Mularczyk pozwali Niesiołowskiego; on odpiera zarzuty

25.10.2008, 11:39; Aktualizacja: 25.10.2008, 13:53

Posłowie PiS Jarosław Kaczyński i Arkadiusz Mularczyk pozwali do sądu wicemarszałka Sejmu z PO Stefana Niesiołowskiego, domagając się przeprosin za naruszenie ich dóbr osobistych i wpłaty po 10 tys. zł na cel społeczny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (19)

  • znik(2008-10-25 14:23) Zgłoś naruszenie 00

    A nie prościej by było po bratersku "spieprzaj dziadu" ?

    Odpowiedz
  • Straszny pisowiec:))(2008-10-25 15:35) Zgłoś naruszenie 00

    spoko ziomal Ćwiąkał..nie da zrobić krzywdy swoim oszołomom!!:)))

    Odpowiedz
  • jv(2008-10-25 17:12) Zgłoś naruszenie 00

    Niesiołowski od pewnego czasu stał sie PO-wskim oszołomem.To już nie ten sam człowiek.Teraz jest pyskaty, zarozumiały i wszechwłądy. Jak wszyscy , kórzy dorwalli się do koryta.

    Odpowiedz
  • aśka(2008-10-25 17:17) Zgłoś naruszenie 00

    Nigdy nie był inny.Pamiętam jego pianę na ustach i dyskusje o aborcji, kiedy był w ZChN.Ot jego ta ustawa dotykała najbardziej.Specjalista od babskich d.. i robali

    Odpowiedz
  • profesor(2008-10-25 17:27) Zgłoś naruszenie 00

    Od kiedy w naszej kulturze przeprasza się chama,najwyżej można dać mu w ryja.

    Odpowiedz
  • magda(2008-10-25 18:09) Zgłoś naruszenie 00

    No przecież to żadna nowość,że obydwa kaczory nie mogą patrzeć na b.prezydenta.Przecież dwa dni temu powiedział to prezydencik moherków.Matko co to za ...oszołomy!Skąd to się wzięło!Panie profesorze-TAK trzymać!!!

    Odpowiedz
  • tadek(2008-10-25 18:56) Zgłoś naruszenie 00

    oszolom niesiolowski ham polityczny profesor od owadow

    Odpowiedz
  • do 5(2008-10-25 21:47) Zgłoś naruszenie 00

    Czy cham, wie ze jest chamem?
    Sama yntelygencja pseudoprofesorkow i pseudofachowcow jaka prezentuja popalancy, zlodzeje okradajacy narod...

    Gdzie sa obecnie ci "wielcy" "spece"od zagarniania kasy pod siebie, uczeni od prognoz rynku?? Niby prowadza pognozy na kilka lat..i co? Tylko kase biora darmozjady i nic nie robia, bo skoro tyle mamy osrodkow niby strategicznych, a jak widac.. o t... to potluc...

    oto slownictwo niektore tych "erudytow", yntelygencyi inaczej poprawnej..

    "pisdencja , pisowaszyzm , bydło , PiS=PZPR , Kaczor , Kaczki , głupek , dureń , prosić to sobie możesz,pisdzielstwo,kartofel itd.
    i wiele , wiele innych tak drogich sercu naszego wodza wyrazy."

    aha jeszcze ryj i cham...

    sam prestiz (sic!) :/

    Jak widac wyksztalcuchowi daleko do inteligenta...

    Odpowiedz
  • nie z kazdym mozna polemizowac(2008-10-25 21:55) Zgłoś naruszenie 00

    "Odrzucam żale obu panów" - mówi Niesiołowski. Podkreśla, że zamiast polemizować z nim, politycy PiS idą do sądu."

    Wolne zarty...Polemizowac z oszolomem?? Przeciez ten owadoznawca tylko ma jedna spiewke, puszczenie wiazki inwektyw, nic wiecej...Z jego gadaniny wypywa piana i jad...

    Odpowiedz
  • ibis(2008-10-25 22:08) Zgłoś naruszenie 00

    10 tys. to kwota którą przydałaby się aby zapłacił Niesiołowski bo i tak bierze pieniadze za darmo za opluwanie innych

    Odpowiedz
  • mnh(2008-10-26 00:07) Zgłoś naruszenie 00

    a ja uwazam, ze dobrze sie stanie jesli sprawa trafi do sadu. posel niesiolowski opowiada rownie rzeczy, wg mnie czasem sa to glupoty i czuje sie jakby bezkarny.
    zabawne jest tlumaczenie niesiolowskiego, ze kaczynski z mularczykiem powinni polemizowac z nim.
    a pamietacie ostatnia sprawe zybertowicza z michnikiem? sad zupelnie pozbawil zybertowicza prawa do obrony.

    Odpowiedz
  • Obserwator(2008-10-26 09:20) Zgłoś naruszenie 00

    W tych dywagacjach nie ma merytoryki,to co wzajemnie sobie wytykaja to jest poezja,spoleczenstwo nie zna faktow z zycia tych ludzi i ich otoczenia,zachowania sie rodzin np.w czasie wojny,sposob dochodzenia do wladzy,niszczenia ludzi,kupowania ich,obracania nienaleznymi pieniedzmi,to jest takie samo szambo jak w PRL na szczytach wladzy.Spoleczenstwo nie rozumie,ze wybrancy maja ta chwile rzadzenia kiedy musza sie nachapac,oczywiscie przez podstawionych zaufanych,zrobic publicznie rozrachunek z wrogiem,a spoleczenstwu sie wydaje ze oni o niczym innym nie marza jak tu dogodzic zwyklym ludziom.Za nimi kolysza sie tlumy z swa sympatia lub nadziejami,jedni sa na chwile wygrani inni znow utopili i nie tylko pieniadze,a tylko nic nie znaczacy nie mogacy sie przebic z biedy strukturalnej,milcza i odchodza i nie ma w nich umilowania dla wlasnego Kraju.

    Odpowiedz
  • Aldona(2008-10-26 10:33) Zgłoś naruszenie 00

    J. Kaczyński i Mularczyk pozwali Niesiołowskiego;
    Panie Premierze J. Kaczyński i Panie Pośle Mularczyk to już dawno powinniście robić. Bo ilekroc widzę Niesiołowskiego , to odrazu widzę jako nenawistnego człowieka , ziejącego do PiS do Panów Kaczyńskich "zgniłą "nienawiścią . Epitety, wulgaryzmy , zadufanie, bezczelność i i jeszcze by dużo wymieniać. PiS powinien za każdym razem gdy ten nie okrzesany ch... zacznie pluć na PiS lub na Polaków - zaciągać go do sądu i to w różnych części kraju. Niech się tłumaczy , niech płaci na cele humanitarne, może się opamięta . Nie może czuć się bezkarny?Jak mogło dojść do wyboru Niesiołowskiego na wicemarszałka Sejmu. To skandal. Pozycja 4: komentarza : aśka (2008-10-25 17:17)napisała . Warto to przeczytać

    Odpowiedz
  • hahahahaha(2008-10-26 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    dajcie spokój Niesiołowskiemu,on ma taką rolę w PO,jeżeli nie będzie kąsał przeciwnika to straci korytko i uposażenie posła...nic innego nie potrafi,do niczego innego się nie nadaje...nie będąc posłem pójdzie na skromną emeryturę bo nikt go nie zatrudni,sam też nie założy firmy...człowiek przez lata przyzwyczaił się do luksusów za szczekanie i kąsanie...nie bądźcie zawistni,jak on wypadnie z gry ,to na jego miejsce przyjdzie inny,zapewne z większymi zębami

    Odpowiedz
  • Niezalezny politycznie(2008-10-27 06:34) Zgłoś naruszenie 00

    Nie zawracajcie glowy,jeden drugiego wart,to jest cyrk dla nas abysmy przypadliem nie pomysleli ze juz jest kryzys,ze nie ma mieszkan ze sa tak drogie ze nie leczymy wnuka bo nas nie stac a panstwo nie da bo co im tam jakis wnuk,ze za granica by go leczyli ?,no tak przeciez to obywatel przyszly podatnik,ich zywiciel.Jeszcze bedziecie plakac,proponuje wiecej poparcia obywatelskiego,nie wierzyc zadnym politykom,zaczac walczyc o nasze .

    Odpowiedz
  • SENIOR(2008-10-27 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    i tak powinno być- NIESIOŁOWSKI MUSI ODPOWIADAĆ ZA TO CO MÓWI, KŁAMIE I OBRAŻA PORZĄDNYCH LUDZI!!!

    Odpowiedz
  • El -amarna(2008-10-27 11:26) Zgłoś naruszenie 00

    Co się tak wszyscy podniecacie? Nie macie własnych problemów?

    Odpowiedz
  • Wydra(2008-10-27 11:30) Zgłoś naruszenie 00

    Co Ty Senior nie slyszalem zeby cie osobiscie obrazil ,ale ty zapewne myslisz o pieknych kaczatkach,jakiesz to porzadne ptactwo jak sraja to pod wode,cholera mam juz slaby wzrok,a tak kiedys lubilem dziczyzne,e moze jeszcze sprobuje,ide czyscic flinte.

    Odpowiedz
  • aktyw PO(2008-10-27 11:55) Zgłoś naruszenie 00

    Wyrwać język włochaty Bluzgowi-Niesiołowi. To minimalna kara za nikczemność tego żula łódzkiego.

    Odpowiedz