Sąd: Agora nie musi przepraszać J. Kaczyńskiego

21.10.2008, 16:17; Aktualizacja: 21.10.2008, 16:24

Wydająca "Gazetę Wyborczą" Agora nie musi przepraszać b. premiera Jarosława Kaczyńskiego za tekst "Co tam niszczą w ABW" o podpisanym przez premiera zarządzeniu na temat niszczenia dokumentów - orzekł sąd.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • zdziwiony(2008-10-22 14:52) Zgłoś naruszenie 00

    Nawet na to forum dotarła niezłomna w bojach o zdobycie polskiego internetu modzieżówka PO ? Dziwne dostają rozkazy.

    Odpowiedz
  • Zorro(2008-10-22 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież prasa podaje ,że szef gabinetu prezydenta Piotr Kownacki zniszczył akta zespołu obrony Narodowej i spraw wewnętrznych 30 listopada 1991 r. Dzięki tej akcji został po zamordowaniu Pańki szefem NIK, co dało drogę Kaczyńskiemu by wspiąć się na prezydenturę. By nie odebrano głosów w wyborach prezydenckich 2005. i by nie postawiono L.Kaczyńskiego przed trybunał stanu za akcję Temida i bezprawiezus. Zamordowano w identyczny sposób co Pańkę, Podrzyckiego.

    Odpowiedz
  • DO POWYŻSZYCH(2008-10-22 13:26) Zgłoś naruszenie 00

    OSZOŁOMY Z PISUARU !!!

    Odpowiedz
  • mark(2008-10-22 13:14) Zgłoś naruszenie 00

    od kiedy GW należy do wolnych mediów, jest przecież uzależniona od dularów i szekli

    Odpowiedz
  • Stara gwardia(2008-10-22 12:02) Zgłoś naruszenie 00

    Jedyny ratunek Wyborczej i Michnika to sądy. Z polemiki już spasowali.
    Na szczęście Ćwiąkalski trzyma twardą ręką prawników. Nowych nie dopuści.

    Odpowiedz
  • Pazuzu(2008-10-22 07:36) Zgłoś naruszenie 00

    Do komentarza nr 1
    No i oczywiście we wszystkich tych sprawach z powództwa Adasia zapadają korzystne dla niego wyroki, a wszystkie pozwy przeciwko niemu nasze dzielne niezawisłe sądy oddalają. Serce roście patrząc na te czasy...

    Odpowiedz
  • Oszołom(2008-10-21 20:59) Zgłoś naruszenie 00

    Mecenasik - mędrzec rzekł: "Jarosław Kaczyński ośmieszył się, podając do sądu wolne media".
    A jak Adaś M. rozsyła pozwy na prawo i lewo to jest cacy.

    Ech... ten salonowy relatywizm

    Odpowiedz