SKOK-i pierwszy dzień w Trybunale Konstytucyjnym. "KNF może zrobić, co chce"

29.07.2015, 16:22; Aktualizacja: 29.07.2015, 21:03
Zdaniem senatora PiS uprawnienia kontrolne Kasy Krajowej SKOK są iluzoryczn

Zdaniem senatora PiS uprawnienia kontrolne Kasy Krajowej SKOK są iluzorycznźródło: ShutterStock

Do TK swoje wnioski o zbadanie zgodności z ustawą zasadniczą ustawy o SKOK-ach z 2009 roku oraz jej nowelizacji z 2013 roku, złożyli: prezydent Bronisław Komorowski, dwie grupy posłów PiS oraz senatorowie tego klubu. Z uwagi na obszerność rozpatrywanych dokumentów rozprawa została zaplanowana również na czwartek; bada ją TK w pełnym składzie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

 • r(2015-07-30 07:27) Zgłoś naruszenie 00

  Jednyhc skoki ‘przekręciły”, innych banki i atk podają wkoło o wyprowadzeniu krociowych sum i wynagrodzeniach , a winnych brak, banki „kasują klientów w większości coraz bardziej nie wiadomo za co , gdzie jest NP. KNF .Poza ty, wąska grupa ludzi orzeka w wolnym tempie, jakw całym sądownictwie dodatkowo, że cos złego ewidentnie dla ludzi ro za kilka np. miesięcy przestanie obowizywać dopiero, wszedzie parwie ludzi brakuje na ktoryxch się oszzcędza lub ich alienuje ze spoleczeństwa !

  Odpowiedz
 • GRAMATYKA(2015-07-29 20:29) Zgłoś naruszenie 00

  Środowe posiedzenie Trybunału rozpoczęło się od odczytania przez przewodniczącego składu sędziowskiego i zarazem prezesa TK Andrzej Rzepliński wniosków skierowanych do rozpatrzenia, co zajęło niemal godzinę.

  SZANOWNA REDAKCJO, OD KIEDY IMIĘ I NAZWISKO NIE PODLEGA ODMIANIE W ZDANIU? MNIE UCZONO W SZKOLE , ŻE POWINNO BYĆ ANDRZEJA RZEPLIŃSKIEGO...

  NAPRAWDĘ - NIE POLEGAJCIE NA TAKICH BANAŁACH BO ODECHCIEWA SIĘ CZYTAĆ DALEJ...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane