statystyki

O sytuacji w Izbie Adwokackiej w Warszawie słów kilka, czyli zgromadzenie (i spory) czas zakończyć

12.06.2015, 07:16; Aktualizacja: 12.06.2015, 07:31

Czy reguły dużych korporacji bądź partii politycznych na dobre zagościły w samorządzie adwokackim? Mam nadzieję, że nie - pisze przed niedzielnym zgromadzeniem izby Anna Czepkowska-Rutkowska, sekretarz ORA w Warszawie.

W najbliższą niedzielę 14 czerwca 2015 r. adwokaci Izby Adwokackiej w Warszawie będą kontynuować obrady zgromadzenia, które zostały przerwane 21 marca br. Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie wielokrotnie informowała, że jej przedstawiciele nie będą wdawać się w spór medialny, który jest inicjowany przez niektóre środowiska samorządowe dążące do prowadzenia permanentnego konfliktu wewnątrz izby. W związku jednak z pojawianiem się co chwila publikacji prasowych, dezinformujących opinię publiczną na temat sytuacji w naszej izbie, chciałabym wyjaśnić, co się dzieje w stołecznej palestrze. W miarę możliwości nakreślę też, dlaczego tak się właśnie dzieje.


Pozostało 89% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane