Reforma Gowina: Od 1 stycznia wraca 41 sądów

23.12.2014, 07:42; Aktualizacja: 23.12.2014, 07:59

Od 1 stycznia wznowi działalność 41 małych sądów, zlikwidowanych wcześniej w ramach tzw. reformy Gowina - zapowiada minister sprawiedliwości Cezary Grabarczyk. W lipcu zostanie odtworzonych dalszych 34.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • alfanabeta(2014-12-25 08:21) Zgłoś naruszenie 00

    ELYTY bawią się dalej w Polskę. Koszt nieważne. Niech żyje solidarność i jej rewolucja.

    Odpowiedz
  • WŁADZA(2014-12-25 10:38) Zgłoś naruszenie 00

    A za rok je znowu zlikwidujemy , za dwa przywrócimy itd... w końcu trzeba coś robic BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ :) a społeczeństwo ? no cóż - CIEMNY NARÓD WSZYSTKO KUPI :) WESOŁYCH ŚWIĄT

    Odpowiedz
  • tokowirowka(2014-12-23 08:45) Zgłoś naruszenie 00

    Tak patrzę na ten kraj i dochodzę do wniosku że PSL to niedługo zrobi z niego jeden wielki PGR.

    Odpowiedz
  • Polo(2014-12-23 09:52) Zgłoś naruszenie 00

    Warunkiem powrotu jest 5000 tyś. spraw. Za 2014 r. wszystkie miały tak wpływ. Czemu zostają cztery???

    Odpowiedz
  • luo(2014-12-23 11:16) Zgłoś naruszenie 00

    A po kiego grzyba ten powrót ???
    Dla utrwalania układów-układzików?

    Odpowiedz
  • Ted(2014-12-23 11:22) Zgłoś naruszenie 00

    Gowin, będąc ministrem , powiedział że ma prawo w nosie. Czego się tknął wszystko spieprzyl ! Koszty jego beztroskich działań pokrywać będą podatnicy. Ten szkodnik powinien zniknąć z polityki!

    Odpowiedz
  • luo(2014-12-23 13:08) Zgłoś naruszenie 00

    Skąd wiesz, że spieprzył, skoro nawet nie dano reformie zadziałać?
    To, że cofnięto reformę bez czekania na jej wyniki ma być dowodem na spieprzenie jej przez poprzednika?
    Nie bądź śmieszny.

    Odpowiedz
  • W sprawie błędnego przelewu na zajęte konto(2014-12-25 19:38) Zgłoś naruszenie 00

    W sprawie tej dotyczącej błędnego przelewu na zajęte konto VGC 269 /14 w Sądzie Rejonowym w Sieradzu,pan sędzia Paweł Kowalczyk,w ustnych nie dostrzegł bezprawności,mimo,że gdyby to celowo i świadomie dłużnik uznał,że ma prawo z tych środków spłacić swój dług wobec pozwanego,to odpowiadałby karnie z tytułu przywłaszczenia cudzego mienia.Nawet jeżeli nie miało miejsce przestępstwo przywłaszczenia,gdyż pozwany jest sp.z.o.o,jak można było uznać,że ten czyn nie był bezprawny na grunice art.415 k.c i jego akceptacja był zgodna z intencją ustawodawcy.

    Odpowiedz
  • luo(2014-12-23 20:44) Zgłoś naruszenie 00

    parcie na stołki i tyle w temacie

    Odpowiedz