statystyki

Spółdzielnia nie może narzucać mieszkańcom operatora

autor: Danuta Pawłowska10.10.2014, 07:27; Aktualizacja: 10.10.2014, 08:38
Spółdzielnia nie może bez uzasadnionego powodu narzucać mieszkańcom operatora usług telekomunikacyjnych.

Spółdzielnia nie może bez uzasadnionego powodu narzucać mieszkańcom operatora usług telekomunikacyjnych.źródło: ShutterStock

Mieszkam w bloku spółdzielczym i zamierzam zmienić dostawcę internetu. Dowiedziałem się jednak, że w bloku obok spółdzielnia nie dopuszcza nowych operatorów. Czy może decydować, od kogo będę kupował różne usługi telekomunikacyjne – pyta pan Jan.

Spółdzielnia nie może bez uzasadnionego powodu narzucać mieszkańcom operatora usług telekomunikacyjnych. Jasne jest, że lokatorom zależy na dużym wyborze i konkurencji pomiędzy usługodawcami, ponieważ może to wpływać na niższe ceny i lepszą obsługę.


Pozostało 72% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Członek lokator spółdzielni BSM Białogard(2014-10-10 15:16) Zgłoś naruszenie 10

    Dobry temat na czasie iNET Media group sp.zo.o w karlinie nie może zainstalować dla swoich odbiorców światłowodów szybkiego internetu gdyż Prezes BSM w Białogardzie nie chce wyrazić zgody na położenie instalacji światłowodowych w blokach bo spółdzielnia chce wprowadzić swój internet tzn chce zmusić internautów do odbioru internetu spółdzielczego gdzie my żyjemy w jakim państwie prezes jest radnym sejmiku województwa Zachodnipomorskiego i w dalszym ciągu będzie ubiegał się o reelekcję na następną kadencję chyba nie doczekanie panie prezesie.

    Odpowiedz
  • Ola(2014-10-13 16:41) Zgłoś naruszenie 00

    Spóldzielnia to nie Prezes gamonie a czlonkowie. Jeżeli Wy na Walnym uchwalicie co uchwalicie to Prezes może Wam skoczyć.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane