Jest starszym prawnikiem w zespole IPT warszawskiego biura Kancelarii Dentons. Wcześniej współpracował z holenderską kancelarią SOLV oraz warszawską kancelarią specjalizującą się w prawie mediów oraz własności intelektualnej. Jest ekspertem z zakresu prawa mediów i telekomunikacji. Od początku swojej kariery zawodowej doradza największym nadawcom programów telewizyjnych, operatorom satelitarnym i kablowym, a także operatorom telekomunikacyjnym i producentom filmowym. Uczestniczy w projektach związanych z budowaniem i wdrażaniem strategii regulacyjnych m.in. w zakresie gospodarowania częstotliwościami radiowymi i współdzielenia infrastruktury telekomunikacyjnej. Doradza również w skomplikowanych procesach łączenia platform płatnej telewizji oraz tzw. legal compliance w obszarze mediów i telekomunikacji. Świetnie odnajduje się również w projektach z zakresu własności intelektualnej oraz M&A, co czyni go wszechstronnym i niezastąpionym członkiem zespołu IPT.

Wyróżnia się wszechstronną wiedzą merytoryczną i unikalnym doświadczeniem zawodowym. Uczestniczy we wszystkich najważniejszych projektach w obszarze TMT prowadzonych przez kancelarię Dentons. Klienci cenią go nie tylko za wiedzę prawniczą, ale również ogromne rozeznanie rynkowe, które pozwala mu na zrozumienie ich oczekiwań biznesowych. Lubi stały kontakt z klientami dlatego w swojej pracy wykorzystuje wszelkie możliwe technologie ułatwiające komunikację, np. newslettery i legal alerty informujące o najważniejszych zmianach w prawie oraz orzecznictwie.

Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Tam też ukończył Szkołę Prawa Amerykańskiego. Następnie zdecydował się na studia podyplomowe z zakresu europejskiego prawa nowych technologii na Uniwersytecie w Tilburgu (Holandia). Studia ukończył z wyróżnieniem i uzyskał tytuł LLM. Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie z zakresu zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i prawami pokrewnymi.
W 2014 r. zdał egzamin adwokacki.

Prywatnie jest miłośnikiem sportu. Jest zawodnikiem warszawskiej drużyny koszykówki reprezentującej samorząd prawniczy na turniejach krajowych oraz międzynarodowych. Na spartakiadzie prawniczej w Olsztynie w 2012 r. zdobył złoty medal w skoku wzwyż.