statystyki

„Radca Prawny” dwumiesięcznikiem

25.07.2014, 10:15; Aktualizacja: 25.07.2014, 10:18

Sztandarowe czasopismo samorządu radców, do tej pory ukazujące się co miesiąc, od stycznia 2015 r. będzie pojawiać się rzadziej - zdecydowała KRRP.

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Radców Prawnych podjęto uchwałę w sposób kompleksowy podejmującą temat działalności wydawniczej samorządu radcowskiego, w skład której wchodził będzie od stycznia 2015 r. nie tylko dwumiesięcznik „Radca Prawny”, ale także kwartalnik naukowy „Radca Prawny. Zeszyty naukowe” i biuletyn informacyjny zawierający bieżące informacje o pracy organów KRRP, a także publikacje nie mające charakteru periodycznego. Te wzajemnie uzupełniające się elementy działalności wydawniczej KRRP dają dopiero pełną możliwość kierowania pełnych i wyczerpujących informacji do członków samorządu radcowskiego i taki był powód podjęcia tej uchwały – tłumaczy prezes rady Dariusz Sałajewski.


Pozostało 48% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane