statystyki

Seks, internet i sala sądowa

autor: Ewa Maria Radlińska24.07.2014, 23:29; Aktualizacja: 24.07.2014, 23:34

Konto na portalu dla mężów i żon szukających romansu jeszcze nie wystarcza, by sąd wydał wyrok z orzeczeniem o winie zarejestrowanego tam małżonka, ale może pokazać sądowi zamiar strony.

Portal randkowy Victoria Milan miał w ubiegłym roku wejście smoka debiutując na polskim rynku. Z billboardów padało pytanie: „W Twoim związku brak pazura?” i odpowiedź: „Spróbuj romansu!”, a obok umieszczone było zdjęcie jednego z braci Kaczyńskich i kota. Od tej pory portal robi furorę i przyciąga zmęczonych monotonią małżeńską Polaków – już kilkadziesiąt tysięcy. Wchodząc na stronę Victoria Milan nie ma żadnych wątpliwości, o co chodzi: „Tysiące żonatych, mężatek i w związku, szukających dyskretnego romansu. Portal Victoria Milan jest adresowany zwłaszcza do mężczyzn i kobiet, którzy są aktualnie w małżeństwie/związku, ale chcą poczuć adrenalinę i dreszczyk emocji i marzą o nawiązaniu dyskretnego romansu.”


Pozostało 80% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane