W targach brały udział nie tylko kancelarie adwokackie i radcowskie, ale również firmy zajmujące się doradztwem podatkowym. Obecni byli przedstawiciele m.in. Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury czy polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Swoją ofertę przedstawiały też szkoły językowe specjalizujące się w kursach dedykowanych przyszłym prawnikom.
- Uczestnicy mogli przede wszystkim poznać przyszłych pracodawców. Większość biorących udział w targach kancelarii i firm oferowała staże i praktyki. Studenci prawa mogli poznać rynek i dowiedzieć się, w jaki sposób odbywa się rekrutacja i jaką wiedzę muszą posiadać, by starać się o posadę podkreśla Mariusz Skocz, BCSystems Sp. z o.o.
Tak jak w poprzednich latach adepci prawa mogli skorzystać z wielu zajęć warsztatowych i szkoleń. Przeprowadzali je prawnicy z uczestniczących w targach instytucji. Oprócz wielu zajęć z prawniczego języka angielskiego, przyszli prawnicy mogli wysłuchać rad doświadczonych praktyków i wysłuchać ich wykładów: negocjacjami warunków kredytu zajęli się eksperci kancelarii Wardyński i Wspólnicy, a specjaliści z AccreoLegal poprowadzili warsztat dotyczący praktyk ograniczających konkurencję. Organizatorzy przygotowali również stoisko, gdzie studenci mogli dowiedzieć się, jak poprawnie napisać CV.
Dużą popularnością cieszyły się też specjalnie przygotowane na tę okazję konkursy i turnieje. Nagrody dla zwycięzców symulacji rozprawy sądowej to przede wszystkim płatny staż w Kancelarii Röhrenschef, kursy angielskiego, karnety i zaproszenia na imprezy, półroczne dostępy do serwisów prawniczych oraz e-wydania Dziennika Gazety Prawnej, a także książki. W turniejach negocjacyjnych, polegających na rozwiązywaniu kazusów z prawa cywilnego i podatkowego, nagrodami były płatne praktyki w Accreo.
Organizatorem imprezy była firma BCSystems Sp. z o.o. specjalizująca się w usługach dla branży prawnej. Dziennik Gazeta Prawna sprawował patronat medialny nad targami, a honorowym patronatem objął je minister sprawiedliwości Marek Biernacki.