Kuchnia nie może być w salonie. W kawalerkach kuchnia musi być ślepa?

autor: Anna Krzyżanowska26.02.2014, 07:20; Aktualizacja: 26.02.2014, 12:26
Mieszkanie

Mieszkanieźródło: ShutterStock

Przygotowywać posiłków w kawalerce nie można w głównym pomieszczeniu. Zdaniem ministerstwa idealne miejsce do gotowania to przedpokój bądź ślepa wydzielona wnęka.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (28)

  • A z czego to Wynika....???(2014-02-26 11:58) Zgłoś naruszenie 10

    Powinniśmy te swoje nowatorskie Pomysły rozpropagować Globalnie - bo Cały Świat jak widać postępuje źle.

    Odpowiedz
  • analitykjp100procent(2014-02-26 11:34) Zgłoś naruszenie 00

    Ale bzdurna grafika, wynika z niej że było ogółem oferowanych mieszkań 108 % ?! kto to robił nie wiem ale chyba skończył kilka klas podstawówki !

    Odpowiedz
  • a czy mogę ?(2014-02-26 11:24) Zgłoś naruszenie 00

    Robić kupę na wycieraczkę sasiada?

    Odpowiedz
  • dd(2014-02-26 10:38) Zgłoś naruszenie 01

    takie przepisy istnieją odkąd pamiętam więc PO w to nie mieszajcie ****** forumowe.

    Odpowiedz
  • rewizor(2014-02-26 10:00) Zgłoś naruszenie 10

    Zdaniem ministerstwa idealne miejsce do gotowania to przedpokój bądź ślepa wydzielona wnęka.Powinno się to zdanie zapisać złotą czcionką w annałach głupoty polskiej.Halo ,ziemia -lądujemy.aż się chce krzyczeć

    Odpowiedz
  • trab49(2014-02-26 08:58) Zgłoś naruszenie 10

    Znowu urzędasy są mądrzejsze od ludzi ? Chcą uzasadnić potrzebę swoich niepotrzebnych społeczeństwu kosztownych miejc pracy wymyślając bzdurne przepisy ? "Ciemny" lud i zawodowi projektanci nie wiedzą lepiej co jest potrzebniejsze i wygodniejsze dla ludzi ? Wciąż na każdym kroku widać wpływy ruskiej kultury.

    Odpowiedz
  • Temat zastepczy,a Polske sprzedaja obcym(2014-02-26 08:55) Zgłoś naruszenie 00

    I znowu POlszewiki zajmuja sie tym co do nich nie nalezy,byle tylko tematy zastepcze,a w tym samym czasie POlszewiki wprowadzaja antynarodowe ustawy jak na przyklad "project ustawy nr 1066 o obcych sluzbach w RP",
    do pacyfikacji Polakow.

    Odpowiedz
  • jasko(2014-02-26 08:52) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wierzę co czytam. Oni serio nie mają większych problemów? Chyba z nudów wymyślają sposoby na utrudnianie ludziom życia.

    Odpowiedz