statystyki

Dwóch nowych partnerów w zespole TaylorWessing e|n|w|c w Warszawie

06.02.2014, 11:29; Aktualizacja: 06.02.2014, 11:56
Krystian Stanasiuk

Krystian Stanasiukźródło: Materiały Prasowe

Od 1 lutego 2014 do grona partnerów Kancelarii TaylorWessing e|n|w|c w Warszawie dołączyli mecenas Krystian Stanasiuk będący ekspertem w dziedzinie prawa pracy i mecenas Sylwester Żydowicz, ekspert w dziedzinie prawa nieruchomości.

Mecenas Krystian Stanasiuk związany jest z kancelarią od 2007 roku. Posiada bogatą praktykę w obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Zakres jego praktyki obejmuje przede wszystkim prowadzenie kompleksowych projektów z dziedziny prawa pracy, w tym także opiniowanie i tworzenie projektów indywidualnych oraz zbiorowych dokumentów pracowniczych, przeprowadzanie zwolnień grupowych i indywidualnych oraz prowadzenie procesów przed sądami pracy. Ponadto mecenas Stanasiuk posiada bogate doświadczenie w legalizacji pobytu i zatrudnienia zarówno zagranicznej kadry zarządzającej jak i wykwalifikowanych pracowników fizycznych przy dużych projektach budowlano-inwestycyjnych.


Pozostało 68% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane