W dniach 18-19 marca w Warszawie odbędzie się IV edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

Pracodawcy, wśród których znajdą się najlepsze polskie i międzynarodowe kancelarie oraz firmy związane z branżą prawną, zaprezentują się w budynku warszawskiej Biblioteki Uniwersyteckiej. Studenci i absolwenci prawa będą mogli zdobyć tam informacje o ofertach pracy, praktyk i staży, poznać wymagania i profil potencjalnych pracodawców, nawiązać cenne kontakty. W programie targów przewidziane są także m.in. szkolenia i warsztaty, symulacja rozprawy karnej, konkurs negocjacyjny oraz punkt konsultacji CV.

Po raz pierwszy na Targach pojawi się Start-up Project. Ambitni studenci będą mieć możliwość przedstawienia swojego biznesplanu, przedyskutowaniu go ze specjalistą oraz otrzymania długoterminowego wsparcia w jego realizacji.

Targi organizują Wydział Prawa i Administracji UW, Samorząd Studentów WPiA UW oraz firma BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory.

Zachęcamy do śledzenia aktualności dotyczących Targów na stronie www.targiprawnicze.pl oraz na Fan Page Targów na FB www.facebook.com/targiprawnicze. Zapraszamy do zapisywania się do newslettera Prawniczych Targów Praktyk i Pracy: http://targiprawnicze.pl/newsletter.