Od 2000 r. KPC zmieniano 150 razy. W jakim celu?

autor: Anna Krzyżanowska23.10.2013, 07:53; Aktualizacja: 23.10.2013, 09:39

Nowelizując procedurę cywilną, ustawodawca nie powinien – bez wyraźnych powodów – wracać do rozwiązań, z których sam niedawno zrezygnował. Takie stanowisko przedstawiła niedawno Krajowa Rada Sądownictwa, opiniując projekt ustawy nowelizującej m.in. kodeks postępowania cywilnego.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • Świadczy to tylko o...(2013-10-24 11:36) Zgłoś naruszenie 00

  miernym poziomie ustawodawcy. Czy to dziwi ?...chiba nie...

  Odpowiedz
 • rewizor(2013-10-24 08:32) Zgłoś naruszenie 00

  a ile razy nowelizowano kodeks pracy?

  Odpowiedz
 • Hirek(2013-10-24 03:55) Zgłoś naruszenie 00

  Możliwość wydawania wyroków na niejawnym, to dobry pomyśl. To że rok temu ktoś z tego zrezygnował to raczej dowód bezmyślności niż przemyslanego kierunku działania.

  Odpowiedz
 • Odpowiedź.(2013-10-23 10:39) Zgłoś naruszenie 00

  Ktoś musi ustanowić rekord w księdze Ginesa, sam się nie ustanowi! Ludziom jest trudno pojąć że mogą kontrolować, programować a nawet unicestwić własny umysł. Nie traktują go jako przeszkody we własnym rozwoju, programowanym przez "nieomylne" ideologie psychopatycznych umysłów.
  Jak unicestwić umysł? To proste, gdy wiesz, czym on jest. Umysł jest wypchany pragnieniami, podobnie do piłki wypełnionej powietrzem. Przebij ją, a nie ruszy się z miejsca. W kwadracie wypełnionym wodą z kanału irygacyjnego woda przybiera kształt kwadratu. Jeśli zbiornik jest okrągły lub trójkątny, wówczas tafla wody przyjmie kształt geometryczny. Umysł także przybiera formę naszych pragnień. Weźmy inny przykład - umysł jest jak kawałek tkaniny, a jej pionowe i poziome nitki to przędza pragnień. Struktura, kolor, trwałość, chwyt i połysk tkaniny będą zależały od pragnień, jakie tworzą osnowa i wątek. Usuń przędzę nitka po nitce, a tkanina zniknie samoczynnie. Oto sposób na unicestwienie umysłu. Mądry człowiek zniszczy wszelkie ślady umysłu.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane