Tusk zwleka, przetargom grozi paraliż

autor: Sławomir Wikariak13.06.2013, 06:53; Aktualizacja: 13.06.2013, 14:46
Premier Donald Tusk

Premier Donald Tuskźródło: Newspix
autor zdjęcia: KRZYSZTOF BURSKI

Nie ma komu kierować izbą rozstrzygającą spory dotyczące zamówień publicznych. Wszystko przez opieszałość premiera.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • ~~(2013-06-13 21:59) Zgłoś naruszenie 00

    do konkrecik, chyba myli Ci się KIO z Urzędem Zamówień Publicznych oraz z Komisją Europejską :) To KE określa kurs euro do złotego stosowany do udzielania zamówień, na podstawie komunikatu KE odpowiednie rozporządzenie przygotowuje UZP, a podpisuje jej Premier. Podniesienie progu to ustawa, przygotował ją UZP, KIO nie ma nic do wysokości progu :)
    Fajnie zorientowany jest z Ciebie zamawiający :)

    Odpowiedz
  • YYY(2013-06-13 20:04) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk nie powołał gdyż wprowadza ograniczenia w administracji.

    Odpowiedz
  • LoliPop(2013-06-13 12:35) Zgłoś naruszenie 00

    Jak można dopuścić do sytuacji, że organ (quasi-sąd) - zwał jak zwał - nie ma swojego szefa od połowy stycznia. Czy ktoś blokuje Tuskowi ręce, knebluje mu usta. Nie mogę po prostu tego zrozumieć. Tu chodzi przecież wyłącznie o powołanie jednej osoby! Śmiesznie jest w tym kraju :)

    Odpowiedz
  • Przemek(2013-06-13 12:12) Zgłoś naruszenie 00

    Od wielu lat nie chodzę na wybory, nie uczestniczę w tym szczurzym nonsensie.
    Jednak Tusk działa mi tak intensywnie na nerwy (podwyżka vat na art. dla dzieci z 7 na 23% - polityka pro rodzinna buhah) że pójdę na najbliższe wybory i będę agitował z całych sił dookoła, żeby głosować na kogokolwiek tylko ni na PO.
    Osobiście będę głosował na PIS!

    Odpowiedz
  • 007KAL(2013-06-13 12:09) Zgłoś naruszenie 00

    Czyli znowu problem jest głębszy --- III RP to tysiące przepisów, które "wymiękają" w kontakcie z rzeczywistością, bo są tworzone "na metry kwadratowe/liczbę arkuszy edytorskich" !?

    Odpowiedz
  • Dzięgiel(2013-06-13 10:02) Zgłoś naruszenie 00

    Ale pajac jest z siebie zadowolony, jego wyborcy chyba też.

    Odpowiedz
  • konkrecik(2013-06-13 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    ...ma jeszcze 6 m-c na ustalenie kursu euro do zł,
    ale czy wytrzyma ?,
    a najbardziej nas(zam) dotyczy to podnieszienie
    1 progu podobno z 14 do 20,
    ale jest taki prominętny polityk PO niejaki
    Szeńfeld który jest gotowy poprzeć nawet do 50
    no to "lemingusy" do roboty !!!

    Odpowiedz
  • Jasko(2013-06-13 08:51) Zgłoś naruszenie 00

    Sytuacja jest patowa!! ta koalicja P-rostytutki S-zukają L-emingów z P-arti O-błudy nic już nie jest w stanie zrobić coś dobrego dla kraju , spory wewnętrzne przyćmiły narodowe ,nasze Polskie problemy które wymagają szybkich i odważnych decyzji bez względu na słupki wyborcze !! a tu... nic !! kompletne zero !! Jedyny problemem koalicji jest ile da się jeszcze wydrzeć do swoich kieszeni , ustawić swoich i jak tu znowu orżnąć najsłabszych czyli emerytów.Polskę traktują jak prywatny folwark , korytko, które trzeba opróżnić !!Władza oddala się od obywatela ,dba o siebie , decydenci jak za Gierka nie wiedza co się dzieje na dole, nastał okres patrzenia sobie w oczy i szczęśliwości WŁADZY !!

    Odpowiedz
  • qaduq(2013-06-13 07:13) Zgłoś naruszenie 00

    I o to chodzi ! Nie zabraknie w kasie pieniędzy na inwestycje , tylko urzędy nie zdążą ich wydać . W ten sposób stracimy unijne dotacje , ale nie zwiększymy dziury budżetowej . Nasz premier pokazał , że ma kiepełę ! Brawo . Polska zaściankiem Europy , ale ze stabilnym defivytem .

    Odpowiedz