Strażnicy miejscy dostaną broń palną?

07.07.2012, 05:02; Aktualizacja: 07.07.2012, 09:53

Trwają prace nad ustawą, która ma dać strażnikom miejskim broń i prawo do przeprowadzania kontroli osobistych - donosi "Gazeta Wyborcza"

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • walter42(2012-07-07 10:19) Zgłoś naruszenie 00

    dajcie tez malpom brzytwy

    Odpowiedz
  • człowiek(2012-07-07 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz na życzenie wójta, prezydenta miasta, burmistrza, starosty będzie można tego co się nie lubi:
    -zatrzymać,
    -skuć profilaktycznie i sprowadzić do parteru,
    -oskarżyć o wszystko, głównie o nieobyczajne wybryki przed którymi nie da się obronić,
    -postawić w stan oskarżenia za bzdury przed którymi nie da się bronić,

    A zobaczycie jak straż miejsca będzie wykorzystywana w wyborach.
    CHCIELIŚCIE SOLIDARNOŚCIOWYCH RZĄDÓW? TO JE MACIE...
    Widać społeczeństwu mało służb które trzymają to społeczeństwo za mordę...

    Odpowiedz
  • Każdy kij ma dwa końce(2012-07-08 11:27) Zgłoś naruszenie 00

    Nie jest to lekka przesada przypadkiem? Chyba jednak jest. To jest krok w złym kierunku.

    Odpowiedz
  • Ted(2012-07-08 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    Niebezpiecznie dawać małpie brzytwę!

    Odpowiedz
  • sm(2012-07-08 14:39) Zgłoś naruszenie 00

    To już chyba 10-ta formacja która będzie miala bron i bedzie mogła brac za morde społeczenstwo . Grayulacje dla ,,platwormy Obywatelskiej ,, niech zyje państwo policyjne.

    Odpowiedz
  • q(2012-07-09 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    A po co im broń palna? Marzy im się rzucanie na glebę kierowców za złe zaparkowanie samochodu? Może jeszcze niech mają kominiarki służbowe. Strefa absurdu rośnie w naszym kraju w niespotykanym tempie.

    Odpowiedz
  • Kupowski(2012-07-09 14:34) Zgłoś naruszenie 00

    hehe
    Donek zbroi służby wszelakie na wypadek konfrontacji ze społeczeństwem, bo Polak dużo zniesie, zniesie nawet to jak mu się na..sr..a na głowę, ale jak już ktoś chce to ciągle przyklepywać - to może mu żyłka pęknąć i się zacznie

    Odpowiedz