Kierowca z pirackim GPS jest bezkarny

autor: Paulina Bąk23.08.2011, 03:00; Aktualizacja: 23.08.2011, 11:46

Osoba, która ma zainstalowany w samochodzie GPS z pirackim oprogramowaniem, nie musi obawiać się ani policji, ani służby celnej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • tak_pytam :)(2011-08-23 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    "...gdy ma uzasadnione przypuszczenie popełnienia przestępstwa" a co jeśli ma uzasadnione podejrzenie ze w samochodzie jest nielegalne oprogramowanie do nawigacji?

    Odpowiedz
  • orkan(2011-08-23 11:03) Zgłoś naruszenie 00

    Oryginaly plyt GPS mam w domu, po przechowaniu w samochodzie tempeatura je zniszczy. I co mam je wozic wszedzie? Debilny pomysl a artykul sponsorowany.

    Odpowiedz
  • k(2011-08-23 12:12) Zgłoś naruszenie 00

    do tak_pytam:
    Podejrzenie może mieć zawsze i w stosunku do każdego. Jednakże musi być ono uzasadnione, czyli muszą istnieć pewne racje lub przekonania wspierające podejrzenie, a więc nie mogą istnieć od tak sobie :)

    Odpowiedz
  • dość !!!!(2011-08-23 12:24) Zgłoś naruszenie 00

    nabieram "uzasadnione przypuszczenie" , że to kraj w ,którym im głupszy tym dalej zajdzie. Państwo policyjne z bandami idiotów w różnych mundurach i każdy może kontrolować , karać , przeszukiwać ... Zostawiając policję i straż celną mamy jeszze stada upośledzonych strażników miejskich , wiejskich , gminnych itd

    Odpowiedz
  • Kalina(2011-08-23 13:51) Zgłoś naruszenie 00

    nie jest bzdurny, bo policjanci i celnicy naduzywają swoich uprawnień, gdy się czegoś nie wie.. mi pare razy przeszukali juz samochód, a protokołu żadan nie cchiał pisać, co mowić o zatwerdzeniu

    Odpowiedz
  • bezradna prewencja(2011-08-23 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    jeszcze bardziej bezkarny jest jest pijana męda osiedlowa z butelką piwa w gębie

    Odpowiedz
  • as(2011-08-23 13:15) Zgłoś naruszenie 00

    i bardzo dobrze, dość przeszukiwania obywatela i rozliczania przy każdej okazji.

    Odpowiedz
  • Mario(2011-08-23 13:32) Zgłoś naruszenie 00

    Na tej samej zasadzie przechodzeń ubrany w pirackiego adidasa jest bezkarny. Co za bzdurny artykuł ...

    Odpowiedz