Będą nowe dowody osobiste z chipami - prezydent podpisał nowelizację

22.06.2011, 13:35; Aktualizacja: 22.06.2011, 14:21

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o nowych dowodach osobistych - poinformowała w środę na swych stronach internetowych Kancelaria Prezydenta. Nowe dowody, wyposażone m.in. w chip, mają być stopniowo wprowadzane od 1 lipca 2013 roku.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • xyx(2013-02-07 15:55) Zgłoś naruszenie 00

    wiekszosc ludzi pewnie juz od dawna jest zaczipowanych nie wiedzac o tym fakcie

    Odpowiedz
  • inka(2012-08-23 19:48) Zgłoś naruszenie 00

    Czip w dowodzie osobistym to jeszcze nic strasznego ale na oczipowanie siebie nigdy się nie zgodzę bo nie będę nosić jakiegoś obcego ciała w sobie.

    Odpowiedz
  • iga(2012-08-19 15:35) Zgłoś naruszenie 00

    JAK BĘDĄ CZIPOWAĆ LUDZI TO TEŻ WSZYSCY BĘDZIECIE ZA ???

    Odpowiedz
  • Marek(2012-08-09 17:18) Zgłoś naruszenie 00

    Problem tkwi wynalazkach i atrakcjach akto za to zapłaci EMERYT ( po co ma jeść na stare lata przez tyle lat już się najadł )

    Odpowiedz
  • prawda(2012-05-29 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    komorowski wszystko podpisze co mu tusk poda bo to pułmuzg

    Odpowiedz
  • JA(2011-12-28 21:27) Zgłoś naruszenie 00

    FAJNIE:))))))))))JESTEMM ZA ...I TAK ZAMIERZALAM WYMIENIC ZDJECIE W DOWODZIE NO I TERAZ BEDZIE OKAZJA HAHA DOBRY POMYSL ALE SZKODA ZE TAK PRZEDLUZACIE

    Odpowiedz
  • zagubiony(2011-12-19 15:05) Zgłoś naruszenie 00

    co to ma być?dane biometryczne?(odciski palców,obraz siatkówki)?mikroprocesor będzie niezbędny do korzystania ze świadczeń medycznych?czyli w dowodzie będą musiały być zapisane dane na co chorowałem,co mi wycięli,adresy szpitali i nazwiska lekarzy którzy mnie leczyli?zdjęcie wypalane laserowo? i pomyśleć że mam za rok wymienić dowód na takie dziwne coś i bawić się z chorym prawem w te wariactwa.nie lepiej poprostu mogli by w urzędzie skopiować zdjęcie ze starego dowodu i zrobić duplikat ze zmianą daty?jak wymiana to wymiana.

    Odpowiedz
  • neo(2011-08-16 19:02) Zgłoś naruszenie 00

    lepiej zwiekszcie krajowa

    Odpowiedz
  • teufel(2011-06-22 21:51) Zgłoś naruszenie 00

    rozdawnictwo PO przetarg super kasa z góry założona do kogo trafi polacy kartę dostaną za darmo niby bo to i tak z podatków dobre miliony pójdą do czyjejś kieszeni a pytam po co? Niech się świta zastanowi jak dług spłacić a nie ukręcać dalej "łeb" polsce

    Odpowiedz
  • jola(2011-06-22 20:34) Zgłoś naruszenie 00

    po co zmniniać nie macie gdzie pieniedzy wywalac dajcie na podwyżkę emerytom

    Odpowiedz
  • No i stał się CUD -każdy chłop będzie miał(2011-06-22 18:05) Zgłoś naruszenie 00

    Czipę przy sobie .

    Odpowiedz
  • marcin b(2011-06-22 15:41) Zgłoś naruszenie 00

    syfrowanie hipa 10 giga

    Odpowiedz