Komisja za doprecyzowaniem zasad działalności zagranicznych prawników

09.06.2011, 15:41; Aktualizacja: 09.06.2011, 15:54

Umożliwienie prawnikom zagranicznym, świadczącym usługi w Polsce, prowadzenia działalności także w formie spółki komandytowo-akcyjnej przewiduje nowelizacja przepisów, którą w czwartek pozytywnie zaopiniowała sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

 • Prawnik(2011-06-10 20:52) Zgłoś naruszenie 00

  Po ujrzeniu tytułu artykułu nasunął mi się bardzo podobny komentarz. W pełni się podpisuję, z jednym tylko może zastrzeżeniem, że organizacje powinny być zdelegalizowane, a nie ich członkowie. Oni co najwyżej mogą być uznani za personae non gratae na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  Odpowiedz
 • piotr(2011-06-09 20:51) Zgłoś naruszenie 00

  MOŻE BY SIĘ TAK ZAJĘLI POLSKIMI MAGISTRAMI PRAWA.

  Kilkaset tysięcy ludzi pozbawionych z różnych powodów możliwości pracy w wyuczonym zawodzie. Za to chyba płacimy podatki, żeby sejm dbał o Polaków a nie o prawników zagranicznych, którzy potem podpisują jakieś durnowate apele, wzywające do ubezwłasnowalniania Polaków i ograniczania im praw konstytucyjnych.

  Członkowie tych organizacji, które podpisały apel powinny być na terenie Polski zdelegalizowane, jako wzywające do naruszania podstawowych praw obywatelskich, do których nalezy m.in. prawo wyboru.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane