Dziś Lech Kaczyński wskaże nowego szefa prokuratorów

autor: Maciej Duda04.03.2010, 07:49; Aktualizacja: 04.03.2010, 09:44

Wszystko wskazuje na to, że Andrzej Seremet zostanie nowym prokuratorem generalnym.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • ds(2010-03-04 21:58) Zgłoś naruszenie 00

    to ogłosił coś czy nie?

    Odpowiedz
  • res(2010-03-04 21:00) Zgłoś naruszenie 00

    Autor oczywiście...

    Odpowiedz
  • res(2010-03-04 20:57) Zgłoś naruszenie 00

    Auto z Dziennika ??? Lansujący uparcie tezę o tym, że pępkiem świata jest sprawa dziennikarzy i nie ma ważniejszych spraw.. dla dziennikarzy może i nie ma ale dla Kraju są... Podobnie jak bzdury o tym , że Seremet jest przeciwny ocenom okresowym, z którymi jest Zalewski i z takimi miernymi i niekompetentnymi dziennikarzami połączyła się GP... wstyd...

    Odpowiedz
  • do n.(2010-03-04 15:39) Zgłoś naruszenie 00

    piszesz bzdury,narazie nie ma Krajowej Rady Prokuratury,a od 31 marca nie ma Prokuratora Generalnego będącego jednocześnie Ministrem Sprawiedliwości,tak więc nie bedzie żadnej delegacji.Ciekawe co to jest to Ad Vocem liczące klikunastu poziobrowych prokuratorów,i kto ich słucha?

    Odpowiedz
  • Lewak(2010-03-04 13:54) Zgłoś naruszenie 00

    Najbardziej mnie boli to, że przy tych wszystkich wyborach (niedługo też wybór prezesa NSA), pewien wpływ ma mieć podobno opinia jakiegoś nieopierzonego szczeniaka z mazur. To, że ktoś jest czyimś kolegą nie powinno uprawniać do tego, aby miał taki ktoś jakikolwiek wpływ na obsadzanie tak ważnych funkcji

    Odpowiedz
  • n(2010-03-04 12:02) Zgłoś naruszenie 00

    Oczywiscie imie pomylilem nie Andrzej Zalewski a Ewdard Zalewski. Wkradl sie blad w imieniu.

    Odpowiedz
  • n(2010-03-04 11:30) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Prezydent powoluje nowego prokuratora generalnego na wniosek krajowej rady sadownictwa z posrod dwoch kandydatow przedstawionych przez krajowa rade prokuratorow (tej materii do konca sie przesledzilem). Jesli prokuratorem generalnym zostanie Andrzej Seremet zostanie on delegowany do pracy w ministerstwie sprawiedliwosci a jego miejsce zajmie Andrzej Zalewski. Jesli natomiast prokuratorem generalnym zostanie Andrzej Zalewski stanie on na czele prokuratury generalnej.

    Odpowiedz