Stępkowski: Moja nominacja to gest dobrej woli w kierunku większości sędziów

15.05.2020, 12:45; Aktualizacja: 15.05.2020, 12:45
"Wierzę, że w atmosferze odpowiedzialności za dobro wspólne, którym jest Rzeczpospolita i za dobro SN (...) będziemy w stanie dokończyć procedurę wyłaniania kandydatów na I prezesa SN" - powiedział Stępkowski podczas konferencji prasowej w SN.

"Wierzę, że w atmosferze odpowiedzialności za dobro wspólne, którym jest Rzeczpospolita i za dobro SN (...) będziemy w stanie dokończyć procedurę wyłaniania kandydatów na I prezesa SN" - powiedział Stępkowski podczas konferencji prasowej w SN.źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: Marcin Obara

Decyzję prezydenta uznaję za gest dobrej woli wykonany w kierunku sędziów stanowiących większość Zgromadzenia Ogólnego - powiedział sędzia Aleksander Stępkowski, któremu Andrzej Duda powierzył w piątek wykonywanie obowiązków I prezesa SN.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • aha(2020-05-15 17:56) Zgłoś naruszenie 20

    Jeszcze jeden co nie rozumie rzeczywistości i obowiązującego prawa. To on stał za odwołaniem się PIS do komisji Weneckiej. Co było powodem do rezygnacji PIS z jego usług. Teraz też nie wie jakie prawo go obowiązuje. Zdrowo namiesza. Będzie ogłupiać sędziów SN.

    Odpowiedz
  • Dziadek wnuków(2020-05-16 10:29) Zgłoś naruszenie 00

    Ordo Iuris ...i jestem bezsilny ! Cóż można napisać, choćby w najostrzejszych słowach, o osobie ideologicznie przekonanej o swojej "świętej" misji wobec Boga. Myślę, że jakimby nie był ten Bóg , jakiego imienia, to wybór ten nie przysporzy Mu chwały, nie przywróci uśmiechu ! A i my, Polacy, mamy czego się bać, gdy powoli Maliniak z PiS-em cofa nas w mroki średniowiecza. Jego poprzednika po części rozumiałem, gdyż Zaradkiewicz to był zwykły prawnik do "kupienia", on wybrał szybką ścieżkę do kariery. Po "trupach" paragrafów, zdeptaniu Konstytucji , ważne aby przypodobać się władzy. Ten zaś to zajadły krzyżowiec, dla nich spalenie na stosie przywołuje jeno uśmiech. Kużwa, lekarza tu potrzeba !!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane