Zaradkiewicz wyłącza mikrofon sędziemu i oznajmia, że udało się wybrać komisję skrutacyjną. Sędziowie SN oburzeni

12.05.2020, 10:29; Aktualizacja: 12.05.2020, 11:21
Pełniący obowiązki pierwszego prezesa Sądu Najwyższego Kamil Zaradkiewicz

Pełniący obowiązki pierwszego prezesa Sądu Najwyższego Kamil Zaradkiewiczźródło: PAP
autor zdjęcia: Wojciech Olkunik

Trwa trzeci dzień obrad Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego, którego celem jest wyłonienie pięciu kandydatów na nowego I prezesa tego sądu. Sędzia Kamil Zaradkiewicz, przewodniczący obradom, ogłosił, że powołano komisję skrutacyją. Sędziowie są oburzeni.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (47)

  • waldek(2020-05-12 11:26) Zgłoś naruszenie 6073

    A co społeczeństwo nie jest oburzone tym zebraniem 99 sędziów,przez 3 dni nie jest w stanie wybrać komisji skrutacyjnej.Oni chyba w większości powinni odejść w stan spoczynku ale z wynagrodzeniem takim jak ma kazy pracujący .

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • karol(2020-05-12 12:16) Zgłoś naruszenie 6173

    Dziwni są ci sędziowie SN. Uważają się za nie wiadomo kogo, a zachowują się jak małe dzieci, którym ktoś chce odebrać zabawki. Część z nich przynosi wstyd Polsce, którą chcą traktować jak swój prywatny folwark. Tylko, że to już nie czasy PRL.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • rura(2020-05-12 12:58) Zgłoś naruszenie 4234

    w Polsce NIGDY !!!! > rządzący , nie poradzą sobie z sędziami i lekarzami ,gdyż przez dziesięciolecia, byli głaskani,hołubieni,gloryfikowani.... - cóż , teraz mentalności i roszczeń się nie ukróci....

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Uprzejmość(2020-05-12 13:11) Zgłoś naruszenie 4960

    Droga Redakcjo, zwykła grzeczność i dobre maniery nakazują używanie tytułów i stopni osoby, o której się mówi lub pisze. A więc: SSN dr hab. Zaradkiewicz.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Trole pisu widzę stukają(2020-05-12 13:17) Zgłoś naruszenie 7734

    Jest elegancko wasz po prezes zrobi praworządność na modłę TK.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • gIs(2020-05-12 13:30) Zgłoś naruszenie 1526

    Nie wyobrażam sobie upadku SN.Sędzia o podejrzanej (,.,./ q) miesza prawem wyborczym niczym głupi zupą.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zniesmaczony(2020-05-12 13:54) Zgłoś naruszenie 4317

    Jeżeli Zgromadzenie Ogólne SN nie może wybrać komisji skrutacyjnej i nie wiedzą jak zagłosować, to ja stawiam pytanie jak Ci państwo do tej pory rozstrzygali protesty wyborcze w SN składane przez obywateli !!! To jest żałosne. Tam powinni być obserwatorzy społeczni na sali i przyglądać się temu procederowi.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zib(2020-05-12 14:20) Zgłoś naruszenie 3945

    Kończy się epoka sobie państwa w sądach...teraz ujawnia się klasa nowych uczciwych, prawych sędziów. Ci z epoki PRL-u muszą odejść! Teraz pozostaje oczyścic ostatni bastion neokomunistów- uczelnie!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Cyrk na kółkach(2020-05-12 14:48) Zgłoś naruszenie 50

    Jakieś przerażające Sado macho. Ja bym to rzucił bez względu na Kasę

    Odpowiedz
  • Czas ostatecznie rozwiązać kwestię SN(2020-05-12 14:50) Zgłoś naruszenie 1717

    Pod Sąd ich psie ich mać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jaga(2020-05-12 15:05) Zgłoś naruszenie 102

    dlaczego kobiety zajmujące się polityką w mediach , nie osłabiają urodą - ba - maja wybitnie "radiowy fizys"..???

    Odpowiedz
  • dd(2020-05-12 16:42) Zgłoś naruszenie 1919

    KASTA SIĘ PRZEDSTAWIA JAKO BAGNO !

    Odpowiedz
  • Polak(2020-05-12 16:52) Zgłoś naruszenie 2018

    Zachowują się ci sędziowie jak niewychowana swołocz. Należy tych starych dziadów wyrzucić i dać minimalną emeryturę.

    Odpowiedz
  • ONDRASEK(2020-05-12 17:19) Zgłoś naruszenie 1422

    Calyproblem polega na tym , ze komuchy chca, zeby bylo tak jak bylo ! He he he h e he. TO SE NE VRATI !!!!!!!

    Odpowiedz
  • Adek(2020-05-12 17:29) Zgłoś naruszenie 1829

    Az milo posluchac jak kwicza swinie komusze odrywane sila demokracji od koryta !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • lgbt=pis(2020-05-12 17:51) Zgłoś naruszenie 11218

    Czy pelniacy obowiazki prezesa jest w pidzamie i po grzybkach? A gdzie jego partner? Moze dlatego ma zly dzien. Bez rozwiazan silowych bolszewiki z pis nie ustapia.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • bex(2020-05-12 18:00) Zgłoś naruszenie 8618

    koles zaradkiewicz nie ma żadnego pojęcia o prowadzeniu zabrań i w rażący sposób narusza prawo i dobre obyczaje swoim kuriozalnym zachowaniem.

    Odpowiedz
  • Piotr(2020-05-12 18:57) Zgłoś naruszenie 1012

    Sukcesem wydaje się komuś. że odsuną starych komuchów z SN. Sukcesem będzie jeśli zredukuje się ich do 5 osób ( tylu jest w USA) i obniżenie ich eygóroesnych odprawy i emerytur

    Odpowiedz
  • stary(2020-05-12 19:19) Zgłoś naruszenie 1016

    Czerwone pająki woon .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wymienić go(2020-05-12 20:47) Zgłoś naruszenie 103

    na Nawackiego, ten to chociaż umie drzeć papiery.

    Odpowiedz