Duda: Trzeba dokończyć naprawę wymiaru sprawiedliwości

25.02.2020, 18:56; Aktualizacja: 25.02.2020, 20:25
"Polska staje się państwem prawdziwie sprawiedliwym, państwem, w którym uczciwie dzielony jest dochód, który to państwo ma, jest uczciwie dzielony, bo przede wszystkim zatrzymaliśmy kradzież VAT-u. To właśnie z tych pieniędzy, które odbieramy dzisiaj złodziejom, daje się wypłacić te wszystkie świadczenia" - zaznaczył Duda.

"Polska staje się państwem prawdziwie sprawiedliwym, państwem, w którym uczciwie dzielony jest dochód, który to państwo ma, jest uczciwie dzielony, bo przede wszystkim zatrzymaliśmy kradzież VAT-u. To właśnie z tych pieniędzy, które odbieramy dzisiaj złodziejom, daje się wypłacić te wszystkie świadczenia" - zaznaczył Duda.źródło: ShutterStock

W Polsce trzeba dokończyć naprawę wymiaru sprawiedliwości; Polska zmienia się na lepsze dla tych, którzy żyli uczciwie - mówił ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Sochaczewa (Mazowsze).

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • ?(2020-02-26 17:45) Zgłoś naruszenie 30

    Ach czemuż p. Prezydencie, córka poszukała pracy poza Polską? Kraj rządzony jest przez nieuczciwych ludzi i ona emigruje??

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2020-02-26 10:08) Zgłoś naruszenie 70

    ................Panie Prezydencie -trzeba najpierw wprowadzić zwykłą Sprawiedliwość!: Ci Weterani Pracy co mając po 45 lat pracy lub 40 lat i 15 w szkodliwych jak i nieb warunkach pracy -- od najmłodszych lat bez ferii i wakacji zasuwali , bez wolnych sobót i świąt oraz bez dni za nie zamiennie wolnych na wszystkich zmianach -z nadgodzinami - tyle lat pracując nie dożywają obecnego wieku emerytalnego a dożywszy żyją tylko kilka lat na tych emeryturach Ja rozumiem POLITYKA , ale wiem czym powinna byc sprawiedliwość a czym miłosierdzie. Na pismo do kancelarii Jego Urzędu odpisano mi, że wiek stażowy emerytalny to sprawa rządu a nie Jego --wiec po co mi Urząd Prezydenta? Czyż Prezydent nie powinien pilnować podstawowej sprawiedliwości społecznej? I chronić jawnie krzywdzonych.

    Odpowiedz
  • Mazowsze(2020-02-26 08:34) Zgłoś naruszenie 00

    historyk chyba jakiś pisze posty....wyjaśniam za wikipedią - Mazowsze – kraina historyczna położona w środkowym biegu Wisły oraz dorzeczu jej dopływów w centralnej oraz północno-wschodniej Polsce, znajdująca się w większości w woj. mazowieckim.

    Odpowiedz
  • Zum(2020-02-26 08:29) Zgłoś naruszenie 46

    Osobiście zawetował ustawy sadownicze...być może przez to zobaczyliśmy jak skorumpowane politycznie jest nasze sądownictwo. Teraz ma mój głos, by dokończyć oczyszczanie stajni Augiasza!

    Odpowiedz
  • KoroNaVirus(2020-02-26 08:27) Zgłoś naruszenie 26

    brawo Panie prezydencie - Andrzej, Andrzej !!!! :-D

    Odpowiedz