Nawacki: Uchwała wydana z udziałem zawieszonego sędziego nie ma mocy

10.02.2020, 16:00; Aktualizacja: 10.02.2020, 16:07
Maciej Nawacki

Maciej Nawackiźródło: ShutterStock
autor zdjęcia: Tomasz Waszczuk

W mojej ocenie, uchwała wydana z udziałem sędziego zawieszonego w czynnościach urzędowych nie ma mocy - powiedział prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie Maciej Nawacki, odnosząc się do uczestnictwa sędziego Pawła Juszczyszyna w Kolegium Sądu Okręgowego w Olsztynie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • utylizowac(2020-02-11 08:49) Zgłoś naruszenie 24

    jak patrze na ten r---j to mi sie w kieszeni otwiera kto to wyrzygal na swiat bo cos takiego ohydnego nie mozna urodzic

    Odpowiedz
  • jul(2020-02-11 07:40) Zgłoś naruszenie 37

    nie jesteś człowiekiem - schowaj twarzyczkę i zastanów co będziesz robił jak kolesi zabraknie

    Odpowiedz
  • tak przekornie(2020-02-10 23:26) Zgłoś naruszenie 2311

    Teraz może zrozumiecie baranki co funduje wam kasta!! Tu macie sztandarowy książkowy czy jaki chcecie przykład, gdy w waszej sprawie będzie wypowiadał się jakikolwiek sędzia. Strona przegrana podniesie aspekt ten sędzia jest nieważny!! To właśnie zafundowała wam ekipa Gersdorf Tulei czy Juszczyszyna. Właśnie tak to ich ego które powoduje podważanie kompetencji i prerogatyw prezydenckich tak się kończy

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Moze wreszcie KTOŚ powie temu (2020-02-10 23:16) Zgłoś naruszenie 720

    … Janczarowi PIS-bolszewików niedouczonemu "WYSOKO UCZONEMU" w prawie PIS oraz w CHAMSTWIE i AROGANCJI, ze nie ma już dla niego miejsca w środowisku prawniczym... Po prostu CZARNA OWCA.

    Odpowiedz
  • KON-STY-TU-CJA(2020-02-10 21:21) Zgłoś naruszenie 2421

    Ma rację. Prawo jest prawo (TK) , a Uchwała kolesi Juszczyszyna (polityczna do tego) nie stanowi prawa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ida(2020-02-10 17:16) Zgłoś naruszenie 1627

    jak burak może sam siebie popchnąć (poprzeć na liście), no jak?!!! Takiego dziadostwa jeszcze nie było. Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi „nic mi nie zrobicie”

    Odpowiedz
  • as(2020-02-10 17:07) Zgłoś naruszenie 2426

    jak burak może sam siebie popchnąć (poprzeć na liście), no jak?!!! Takiego dziadostwa jeszcze nie było.

    Odpowiedz